Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 02-12-16, 23:07
JokerGirl Ο χρήστης JokerGirl δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 02-12-2016
Περιοχή: KΡΗΤΗ
Μηνύματα: 4
Προεπιλογή

Σας ευχαριστώ πολύ
-------------------------
Το ενυδρειο θα το πάρω μετα τα χριστούγενα :P 2017 δηλαδη.. δεν βιάζομαι γιατι θέλω να προετοιμαστω σωστά και ολοκληρωμένα. Δεν νομίζω να παρω δευτερο ψαρακι, αλλά θα δω αν μπορέσω να πάρω κάτι πιο μεγάλο από 30 λίτρα για το μικρούλη. Οπότε θα κοιτάξω να πάρω πρώτα αυτά. Σας ευχαριστώ παααααρα πολύ για το χρόνο σας..!!! Οπότε αφού πάρω τα υλικά θα ποστάρω ξανά για το στήσιμο (αν και εχω διαβάσει ήδη αρκετά αρθρα στο forum, γενικά έχει πολλές πληροφορίες.)

P.s. Όσον αφορά για το άρθρο των μονομάχων είναι πολύ καλή δουλειά, αλλά για να αλλάξει η νοοτροπία της γυάλας θα είναι δύσκολο, αλλά με ενημερωση σωστή θα υπάρξει διαφορά πιστεύω.. Όσον αφορά για τις φωτοτυπίες μπορείτε να ψάξετε βιβλιοπωλεία που πάνε φοιτητές, συνήθως οι τιμές είναι παρα πολύ καλές. Εδω στο ηράκλειο στα βιβίοπωλεία κοντά στη σχολή ειναι 0,12 η σελίδα (το αναφέρω γιατι καπου διάβασα ότι γίνεται προσπάθεια να μπουν τα έντυπα σε pet shop)

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη JokerGirl : 02-12-16 στις 23:07 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01322 seconds with 11 queries