Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #34  
Παλιά 11-11-12, 00:14
Το avatar του χρήστη Despina
Despina Ο χρήστης Despina δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 03-10-2011
Περιοχή: αμπελοκηποι
Μηνύματα: 109
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
πολυ κριματουλαχιστον εκανες οτι μπορουσες.αν το ιδιο το ειχε κανει και ο προηγουμενος αντι να το παει στον καδο,μπορει και να ειχε γλυτωσειτωρα δεν εχει σημασια εγινε.μου εχει τυχει κιεμενα μια φορα πολυ παλια με γατι,αλλα ητανε βαρια περιπτωση που δεν θελω να γραψω εδω,το μονο που μπορουσα να κανω ηταν να κατσω να το χαιδευω.απο τοτε μαλον μου εμεινε και δεν μπορω να κρατησω γατι,ενω παλιοτερα μικρος ειχα ενα σιαμ-αγκυρας(μισο-μισο).δεν τα μπορω πλεον δεν ξερω γιατι.αυτο που μετραει ειναι οτι εσυ (και μαλον κιεκεινο) ξερεις οτι προσπαθησες.
καταλαβαινω τι λες .. οταν το χαιδευα δεν θα ξεχασω πως "μιλουσε" με τι παραπονο.. ασε που εχω την πολυ δελεαστική σκεψη να μην ξαναβγω απο το σπιτι γιατι δεν ξερω τι θα δω.. οπως και να μην δω αλλα ζωα για λιγο..
αλλα ειναι αδυνατον ηδη εχω κανονισει με τον σκυλακο μου αυριο να παμε να παιξουμε με κατι αδεσποτα σε ενα αλλο παρκο
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick74 Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν εχεις χασει ποτε ψαρι?
γενικα οι περισσοτεροι ενυδρειοφιλοι εχουμε κανει πολυ κακες αρχες (ισως εγω να ειχα κανει απο τις χειροτερες) που προκαλεσα ολοκληρες γεννκτονιες μεχρι να καταλαβουμε οτι ο "ειδικος" του μαγαζιου που μας συμβουλευει ειναι πιο ασχετος απο μας
θες να τα ακουσεις τωρα!!
εχω χασει μερικους μονομαχους και χρυσοψαρα αλλα τοτε δεν ηξερα χαχα
εννουσα ζωακι που εχω βρει στο δρομο στα σκουπιδια και ολίγον τι στο μαυρο του το χαλι κτλ κτλ...
__________________
Only in the darkness , you are able to see the stars.!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Despina : 11-11-12 στις 00:14 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01454 seconds with 11 queries