Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #830  
Παλιά 23-09-10, 07:43
Χαραμάδας Ο χρήστης Χαραμάδας δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 31-05-2007
Περιοχή: xarilaou-thessaloniki
Μηνύματα: 473
Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Χαραμάδας
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bokostas Εμφάνιση μηνυμάτων
Όσοι θέλουν, μπορούμε να συνεχίσουμε για τσίπουρα στον Αντώνη
Aυτό μάλιστα.Καφές και μετά τσιπουράκι....μέσααααααα
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nikosm1 Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί θα πρέπει να στριμωχτούμε σ' ένα μέρος με προβλήματα παρκαρίσματος, θορύβου και να αφήσουμε το χώρο που ήδη είμαστε για 1,5 € το μήνα (τόση είναι η διαφορά). Μήπως δημιουργούμε περισσότερα προβλήματα από αυτά που πάμε να λύσουμε;
Ας μήν ξεχνάμε ότι μία φορά το χρόνο ο σύλλογος θα κάνει εκεί την ετήσια εκδήλωσή του.
Καλό θα είναι ο νέος χώρος να είναι ένας χώρος αναφοράς, που θα μας εξυπηρετεί ταυτόχρονα, και όχι κάποιος χαμένος στην οχλοβοή 10 ωραίων πιπινιών.
Φίλε Νικολάκη το Βennigans είναι 3 λεπτά από το σπίτι μου και το ξέρεις.Το θέμα είναι (και θα συμφωνήσω με τον Κώστα) ότι πολλοί από 'μας είχαμε παράπονα από το μαγαζί αυτό.Εγώ προσωπικά τουλάχιστον 3 φορές δεν κατάφερα να πιώ καφέ (χειμώνα) αφού πέρασε η ώρα πριν μου κάνει την τιμή ο σερβιτόρος να έρθει να πάρει παραγγελία.Και το νερό...αμάν-αμάν...αν πιείς πάνω από ένα ποτήρι οι πιθανότητες να βγάλεις ''ουρά'' είναι 87%....Σίγουρα κανείς από μας (και το λέω γιατί το χόμπυ μας είναι ακριβό και ξοδεύουμε έναν σκασμό χρήματα σε ψάρια-τροφές-εξοπλισμό) δεν ''κολλάει'' στο 1,70 της διαφοράς του καφέ..

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χαραμάδας : 23-09-10 στις 07:43 Αιτία: Automerged Doublepost
 
Page generated in 0,03831 seconds with 11 queries