Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 21-05-08, 08:52
Το avatar του χρήστη lucy
lucy Ο χρήστης lucy δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-01-2007
Περιοχή: Δράμα
Μηνύματα: 1.993
Προεπιλογή

Βρε πουρητανέ, μην το αρπάζεις το παιδί!
Φυσικά και δεν είναι όμορφη έτσι όπως φαίνετε!
Η γεωμεμβράνη όμως δεν είναι για όλες τις τσέπες!!!!!!!!!!!! Εγώ 60 € έδωσα και ακόμα το θυμάμαι, όχι γιατί είμαι τσιγκούνα αλλά γιατί δεν φτάνουν! Σίγουρα το απλό νάιλον έχει ημερομηνία λήξης αλλά αν δεν μπορεί να κάνει κατι άλλο προς το παρόν;;;

Η διακόσμηση μιας λίμνης μπορεί να είναι και με σταμνάκια αν του αρέσει! Εγώ θέλω δεν θέλω έβαλα κάγκελο στην δική μου για τα σκυλιά, και έβαλα και λουκέτο στην πορτίτσα του κάγκελου γιατί ένας 6 χρονος πήγε για μπάνιο και δοξάζω το θεό πως δεν έγινε το κακό!!!!!!!!!!!!!! Όπότε την διακόσμηση την αλλάζω από "φυσικό τοπίο" σε πιο.... ανθρωποκατασκευή

Η οξυγόνωση του νερού δεν γίνεται με αναταραχή, αλλά με κυματισμό! Η αναταραχή θα ξεσηκώσει το υπόστωμα και η λίμνη θα είναι μόνιμα σαν σούπα!

Το πρασίνισμα του νερού μπορεί να φύγει με την ύπαρξη κατάλληλων φυτών (εγώ δεν το πέτυχα ακόμα) και με την σκιά. Αν την "ψήνει" όλη μέρα ο ήλιος δεν πρόκειτε να ξεπρασινίσει.

Πουρητανέ συμφωνώ απόλυτα μαζί σου για το "χάιδεμα των αυτιών"! Πρέπει να λέμε την αλήθεια! Εδώ νομίζω όμως ότι ο Βασιλείου ρωτά για το πως βλέπουμε την εξέληξη της λίμνης και δεν νομίζω να παρουσιάζει τελικό αποτέλεσμα!

Πάντα φιλικά!!!
__________________

«...όταν μια πόρτα στη ζωή κλείνει, μια άλλη ανοίγει. Ευτυχισμένος θα είναι ο άνθρωπος που δεν θα σταθεί να κλαίει μπροστά στην κλειστή πόρτα, αλλά θα ψάξει να βρει την ανοικτή και να ευτυχήσει
[B]Helen Keller

[
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01465 seconds with 11 queries