Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 26-04-13, 13:47
Το avatar του χρήστη blue1979
blue1979 Ο χρήστης blue1979 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 21-04-2013
Περιοχή: Αιγάλεω
Μηνύματα: 32
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
η γνωμη μου ειναι αν θες γαριδες προσπαθησε να φτιαξεις ενα βιοτοπικο γαριδαδικο που θαναι και πρωτοτυπο νομιζω. και βαλε τις γαριδες που σου αρεσουνε.οσο δυσκολες και αν ειναι.με την προυποθεση βεβαια οτι θα διαβασεις και θα κανεις οτι χρειαζονται.θα στρωθει ο βυθος κλπ.

οταν λεω βιοτοπικο εννοω αυστηρα βιοτοπικο.ολα τα ειδη "διακοσμησης" που θα εχεις μεσα(που δεν ειναι μονο για διακοσμηση) να ειναι επιλεγμενα προσεκτικα για να αναπαραστησεις ενα βιοτοπο τους.οχι απλα να βαλεις ξυλα και φυτα δηλαδη.

αν δε θες βιοτοπικο γαριδαδικο βαλε ψαρια που να μπαινουν στο ενυδρειο σου.

ψαρια μαζι με γαριδες,δεν θα εβαζα.οποιο ειδος και αν διαλεξεις και ας υπαρχει η αποψη οτι μπορουνε να μπουνε μαζι χωρις προβλημα.

Δεν έχω δει ποτε κάτι τέτοιο, για να ξεκαθαρίσουμε πρώτη φορά είδα γαρίδες σε ένα pet shop και μετά κάτι κοντινές φωτογραφίες δεν έχω δει ούτε συμπεριφορά ούτε τίποτα , στο μυαλό μου μου κάνει ένα ενυδρειο γεμάτο φυτα με κάτι κατσαριδουλες χρωματιστές στον πάτο αν δεν κρύβονται .....


Κοίταξα για κανένα βίντεο στο youtube να δω τι εστι γαριδαδικο αλλά δεν βρήκα κάτι..... Οχι τίποτε άλλο να δω αν εχει κάτι να μου πει . Δεν είμαι απόλυτος άνθρωπος μπορεί να το έχω στο μυαλο μου τέλειος λάθος και να ειναι όντως super


Για το βίο τοπικό τώρα, δεν ξέρω καν τι ειναι που να κοιτάξω τίποτα
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01542 seconds with 11 queries