Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 08-11-15, 14:34
Το avatar του χρήστη johnpecn`
johnpecn` Ο χρήστης johnpecn` δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-08-2008
Περιοχή: Βυρωνας
Μηνύματα: 1.642
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν γραφει πανω ποιο μοντελο ειναι? Ή βρες το με αναζητηση στο Google.
Μπορει να χρειαζεται το καλαθακι κατω κατω να δημιουργει καποιο "καναλι" σωστης διοδου του νερου.
Μπορεις ισως να βαλεις κατω τα δυο καλαθια και να χρησιμοποιησεις δυχτι για τα υλικα που θα εμπαιναν στο τριτο πανω πανω, ακουμπωντας απλα πανω στο δευτερο καλαθι.

Ναι ενα διακοσμητικο πιστευω οτι ειναι χρησιμο στο ενυδρειο, για να το χρησιμοποιει ως απαγγειο το ψαρι, οποτε αισθανθει καποια ανασφαλεια.
Ουσιαστικα μια κρυψωνα πρεπει να φτιαξεις. Οι ανουμπιες (δεμενες πανω σε καποιο ξυλο ή πετρα) βοηθανε να γινει λιγο ογκωδης αυτη η κρυψωνα, χωρις να πιανει λιτρα.
Θα ψαξω ξανα για το καλαθακι μηπως το βρω αλλιως θα το κανω με καλσον πανω πανω.
Κρυψωνες θα του φτιαξω με κατι ξυλα που εχω αλλα βαλισνερια ανουμπια δεν εχω

Το φιλτρο ειναι το φλουβαλ 204
εχει σωληνα σαν σπιραλ πλαστικο το ξερεις καθολου αυτο το φιλτρο;μπορω να βαλω αλφαδολαστιχο;εκανα βλακεια για να μην το κουβαλαω εγω τους το εδωσα να το παρουν μαζι ενω επρεπε να το κρατησω να κατσω να το φτιαξω με την ησυχία μου.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Michali[s] Εμφάνιση μηνυμάτων
Την ειχα χρησιμοποιησει στο χρυσοψαραδικο και ειδα δυο βασικα θεματα.

Ολες οι ακαθαρσιες φαινονται περισσοτερο απ οτι σε αμμοχαλικο.
Εβρισκα διαρκως παγιδευμενο αερα.

Και τα δυο προβληματα τα ελυσα με την προσθηκη mts, οποτε βαζουμε και 10 - 20 απο δαυτα (εχω μπολικα) και ειναι κομπλε.

Την αλλαξα γιατι το αμμοχαλικο μου αρεσε περισσοτερο.

Οπως και να εχει αν δεν βρεις κατι καλυτερο, στειλε να συναντηθουμε καμμια Ηλιουπολη η οπου αλλου βολευει, την Δευτερα.


Ευχαριστω ευχαριστω για την διασωση αλλα ημουν και τυχερος εγω ηταν και γερο το κοριτσι. Ολα συμμετειχαν.
Μιχαλη θα παω τη δευτερα πρωι στο πρακτικερ για ελαφροπετρα στον αλιμο,αν θες μου λες και περναω απο που θες με την μηχανη και την περνω την αμμο ,αλλιως αμα δεν βολευει πρωι,πιστευω οτι κατι θα βρω φτηνο και καταλληλο στα πρακτικερ.
__________________
test
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01634 seconds with 11 queries