Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #33  
Παλιά 19-05-09, 13:52
Το avatar του χρήστη blackghost7
blackghost7 Ο χρήστης blackghost7 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 13-09-2006
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 171
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από in the pond Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτή είναι η λογική σου? Είναι σοβαρή αντιμετώπιση αυτή? Θα παρακαλούσα να αναλογιστούμε σε ποιο φόρουμ γράφουμε. Επίσης από που έχεις μάθει ότι τα ΚΟΙ και τα χρυσόψαρα θα κάνουν τη λίμνη μπάχαλο από τις βρομιές τους?
Αυτο δεν το καταλαβα καλα και νομιζω πως εχω και τα λογικα μου και σοβαρος ειμαι. Οποτε αν θες εξηγησε το μου σε παρακαλω πολυ.

(Αν πιασει κανενας χιονιας και τα ψαρακια θα πεθανουν και τα πορτοκαλια θα χαλασουν και γενικα θα υπαρχει ενα θεμα σε ολα. Που το κακο σε αυτο που ειπα? Φυσικο φαινομενο ειναι απο τι ενοχληθηκες?)

Τελος φιλε pouritanos τα γκαπυ και οχι μονο αυτα δεν ειναι ανθεκτικοτερα γιατι συνηθιζουν το ενυδρειο μας αλλα γιατι εχουν κανονικο ανοσοποιητικο συστημα που αντεχει σε αντιθεση με το 90% που πουλανε στα πετ και εχουν φαει του κοσμου τα αντιβιοτικα για να εχουν πολυ χαμηλα ποσοστα θνησιμοτητας
και με το που μπουν σε ενα ενυδρειο με παθογονους μικροοργανισμους μας αφηνουν χρονους τη ιδια ή επομενη μερα. Επισης τρωνε οτι χωραει το στομα τους απο εντομα ολων των ειδων και οχι μονο κουνουπια απλα τα κουνουπια καθονται στην επιφανεια της λιμνης ενω τα αλλα πρεπει να πνιγουν και να τα παρασυρει το νερο για να ειναι διαθεσιμα για φαγητο.Οποτε κατα ενα πολυ μεγαλο ποσοστο τρεφονται με αυτα και τους εχει δωθει το ονομα κουνοποψαρα.
__________________
Οτι περνάει ...... δεν ξαναπερνάει............
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01561 seconds with 11 queries