Θέμα: cardinal tetra
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 07-03-07, 07:48
Το avatar του χρήστη stav
stav Ο χρήστης stav δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 28-08-2006
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 1.593
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Takis Εμφάνιση μηνυμάτων
Έχεις ένα ενυδρείο με άλλα αντ' άλλων ψάρια μέσα και το πρόβλημα σου είναι αν θα εξακολουθήσουν να ζουν?
Και στον Κορυδαλλό ζουν οι άνθρωποι σε κελιά, μαζί με άλλους που δεν γουστάρουν, αλλά αυτό δεν είναι δείγμα ότι όλα πάνε καλά.
Τελικά άσε τα ψάρια όπως τα έχεις, αλλά μην πας να μας πείσεις ότι είναι μια χαρά αφού δεν τρώει το ένα το άλλο….
100 λίτρα με πιο σωστή επιλογή ψαριών θα είναι καλύτερα και για αυτά και για σένα.
1)Δεν προσπαθω να πεισω κανενα οτι ειναι μια χαρα,εχω πεισθει εγω εδω και αρκετα χρονια που τα εχω.
2)Εαν προσεχες το ερωτημα μου δεν ηταν εαν θα εξακολουθησουν να ζουν,αλλα εαν μπορουν να επιβιωσει ενα κοπαδακι cardinal tetra.
3)Τους χαραχτηρισμους περι συνθηκων Κορυδαλλου κρατα τους για το δικος/δικα σου ενυδρεια.
4)Την αλλη φορα που θα απαντησεις σε δικο μου ερωτημα θα σε παρακαλουσα να απαντουσες σε ποιο ηπιο τονο και με επιχειρηματα και οχι με αφορισμους και παραδειγματα
τυπου Κορυδαλλου.
Εαν μπορουσες να μου εξηγησεις πια ειναι αλλα αντ' αλλων ψαρια και ποιο μπορει να φαει το αλλο θα σου ημουν ευγνωμων.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη stav : 07-03-07 στις 12:13
 
Page generated in 0,01549 seconds with 11 queries