Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 20-11-13, 20:18
PETROS_AFRICANOS Ο χρήστης PETROS_AFRICANOS δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 27-09-2013
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑ
Μηνύματα: 351
Προεπιλογή ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΑΝΓΚΑΝΙΚΟΒΙΒΛΙΟ

Ο τίτλος του είναι ''Back to Nature Οδηγός για τις ΚΙΧΛΙΔΕΣ της Λίμνης Τανγκανίκα'' Δεν είναι απλά καλό είναι πλούσιο από έγχρωμες φωτογραφίες όλων των κιχλίδων και το προφίλ τους.Είναι ένα βιβλίο κορυφή που δεν πρέπει να λείπει από τη βιβλιοθήκη κανενός ''Αφρικάνου''. Κατάφερα και βρήκα ένα aquarium shop που μου υποσχέθηκε να μου το βρει και το αγόρασα 15€, αρκετά καλή τιμή ( αν λάβεις υπόψιν τον αγώνα για να 'ρθει στα χέρια μου αλλά και την ποιότητα του ). Τα στοιχεία που σας ανάφερα κατάφερα να μάθω τότε και κανένα άλλο.Σας λέω λοιπόν τώρα ότι στα ελληνικά μεταφράστηκε από τον κ. Βασίλη Βροντίση κι εκδόθηκε από τον κ, Ι. Παράσχο ο οποίος έχει την καλοσύνη μετά από ερώτηση μου να προσφέρει το συγκεκριμένο βιβλίο σε όλα τα μέλη του forum μας στην τιμή των 9,53€+ΦΠΑ.Σε περίπτωση ομως που κάνετε μια ομαδική παραγγελία από 6 αντίτυπα και πάνω μας προσφέρει κι έκπτωση 30%.Να σας ενημερώσω ότι γίνεται και αποστολή επί αντικαταβολή με έξοδα παραλήπτη.Θα ευχαριστήσω λοιπόν τον κ. Παράσχο για την προσφορά του και θα σας πω το τηλέφωνο επικοινωνίας με την κ.Ρούλα που είναι η υπεύθυνη 210-9918156.Στην Θεσσαλονίκη υπάρχει και πωλείται σε γνωστό pet-shop 20€ περίπου.
#2
Χθες, 01:37
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01651 seconds with 11 queries