Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #26  
Παλιά 14-03-08, 05:36
cichlidakias Ο χρήστης cichlidakias δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 12-03-2008
Περιοχή: peiraeus
Μηνύματα: 41
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από chris129 Εμφάνιση μηνυμάτων
παντως εγω παιδια δεν ειδα κανενα ενδιαφερων απο τον φιλο μας οσο αφορα την συμβιωσει των ειδων κικλιδας που εχει μεσα στα ενυδρεια του παρολο που τα ενυδρεια του τρεχουν 6 μηνες και κατα τα λεγομενα του.Η κριτικη που σου εκανε ο ΤΟΛΙΣ φιλε ηταν πολλη ηπιας μορφης και ηταν σε πολλη καλο πνευμα, προσπαθησε να σου περασει το μηνημα οτι το καθε ειδος ψαριου εχει και τις δικες του συνηθειες διατροφης, αναπαραγωγης,συνθηκες νερου ph kh gh και πολλες αλλες παραμετρους που εμεις οι <<ρομαντικοι>> παρατηρουμε και μετραμε σχεδον καθε μερα στα ενυδρεια μας. Στο διαταυτα πρεπει να διαβασεις πολλη οπως καναμε ολοι μας κανενας δεν τα εμαθε σε μια νυχτα μεσα. Εισαι μελος μιας μεγαλης παρεας που εχει σκοπο να διαδοση το χομπι και οχι να πουλα πνευμα και υφακι οπως ειπες πρωτητερα.Προσπαθησε να εκμεταλευτης την πειρα και το μεγεθος των πληροφορειων που δινει αυτο το forum και να εισαι σιγουρος οτι θα γινουμε πολλη καλοι φιλοι



φιλικα chris 129
δε ξέρω ρε παιδιά αλλά εμένα τα ψάρια μου έτσι ΄΄οπως τα έχω¨ και καλά τρώνε και καλά συμβιώνουνε και όλα καλά είναι. γνωρίζω ότι δεν είναι σωστό να έχω διαφορετικά είδη κιχλίδας μέσα αλλά από την ώρα που δεν έχω κανένα πρόβλημα στο ενυδρείο δεν νομίζω ότι πρέπει να αλλάξω κάτι σ' αυτό.( εκτός τα λίτρα που θα γίνει άμεσα).
 
Page generated in 0,01488 seconds with 11 queries