Θέμα: σύστημα CO2
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 07-11-05, 17:09
Το avatar του χρήστη dimitris21
dimitris21 Ο χρήστης dimitris21 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 18-11-2004
Περιοχή: ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΘΗΝΑ
Μηνύματα: 1.416
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην dimitris21
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από george
Kανε μια αναζητηση...το θεμα εχει συζητηθει εκτενως !
Φίλε george σίγουρα έχεις δίκιο ότι το θέμα έχει συζητηθεί εκτενώς (όπως όλα τα θέματα που καθημερινά συζητιούνται εδώ μέσα).
Αν κάνει κάποιος αναζήτηση “CO2” δεν θα πάρει καμία απάντηση.
Αν κάνει κάποιος αναζήτηση “διοξείδιο” θα πάρει απαντήσεις που αφορούν το θεωρητικό μέρος του θέματος και μέσα σε εκατοντάδες μηνύματα και διάσπαρτα, ίσως καταφέρει και συλλέξει τις πληροφορίες που χρειάζομαι και εγώ, οι οποίες εκτός από το τεχνικό μέρος περιλαμβάνουν και το πρακτικό, δηλαδή, πού βρίσκω όλα αυτά που χρειάζομαι και επίσης σημαντικό, που τα βρίσκω σχετικά οικονομικά.
Υπάρχει περίπτωση σε 10 λεπτά, μπορεί και γρηγορότερα να μου έχεις για αντίλογο 100 διαφορετικά μηνύματα που να απαντούν σε αυτά που ρωτάω, αλλά είναι σίγουρο πως κάποιοι, μέσα σε αυτούς και εγώ, δεν έχουμε την εξοικείωση που ενδεχόμενος έχουν κάποιοι άλλοι με το internet και δεν μπορούμε να βρούμε τόσο γρήγορα κάποια πράγματα. Νομίζω πως γι αυτό το λόγο υπάρχει ο χώρος αυτός για να μπορούν όλοι πιο εύκολα και πιο γρήγορα να μάθουν κάποια πράγματα.
Άλλωστε όλοι μπορούμε να πάμε κάπου με τα πόδια αλλά όλοι παίρνουμε μεταφορικό μέσο.
Φιλικά και πάντα καλοπροαίρετα
Δημήτρης
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01466 seconds with 11 queries