Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 20-05-09, 08:38
Το avatar του χρήστη kostasagk
kostasagk Ο χρήστης kostasagk δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 19-05-2009
Περιοχή: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Μηνύματα: 102
Προεπιλογή

αγαπητε φιλε συμφωνω απολυτα με αυτα που λες.λογο τησ εργασιασ μου παρατηρω σε ολο τον κοσμο την αλλαγη της θερμοκρασιας απο μερα σε νυχτα και ιδιως σε θαλασσα και λιγοτερο σε ποταμι.πιστευω οτι οντως πρεπει να υπαρχει αυτη η διαφορα ασ σκεφτουμε ποσους αιωνες εξελιξης σε καθε ζωντανο οργανισμο ειναι συναρτηση με το περιβαλλον. το ιδανικο θα ηταν να παιρναμε το νερο απο το σημειο που ζουν να περναγε απο το ενυδρειο και μετα εξω ετσι τα ψαρια θα ηταν πραγματικα στο περιβαλλον τους.ολοι οι χομπιστες οθσιαστικα δημιουργουμε ενα ξεχωριστο περιβαλλον που πιστευω οτι ειναι σχεδον αδυτο να το προσμοιωσουμε γιατι εκτοσ απο το νερο υπαρχουν και αλλοι παραγοντες τοπικο κλιμα βροχη αερας πλυμμθρες και ενα σωρο αλλοι παραγοντες.εχωντας ενυδρειο 3χρονια τωρα το εχω υπο σκεψη ομως δεν το ξεκιναω διοτι δεν ξερω την διακυμανση της θερμοκρασιας και φυσικα συναρτηση της εποχης.εχω ενα 400αρι με δισκους αγριους αν κανενας ξερει ακριβως τις παραμετρους ας τις γραψει και το συζηταμε.παντως αυτο το θεμα ειναι ιασαξιο με την ποιοτητα του νερου.
__________________
Φιλιαν αγαπα

Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01435 seconds with 11 queries