Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 29-10-18, 18:36
Το avatar του χρήστη Fishermen1234
Fishermen1234 Ο χρήστης Fishermen1234 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 30-07-2016
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 673
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tsala Εμφάνιση μηνυμάτων
Δώσε ναι, δεν παίζου κανένα ρόλο οι ώρες νηστείας.
Δώσε από τώρα ,να ξαλαφρωσει γρηγορότερα το ψάρι.
Καλως.. Πάω να το ετοιμάσω
-------------------------
Λοιπόν μετά από τον αρακά το βράδυ είδα πως το ψάρι ήταν επιτέλους σταθεροποιημένο σε μεγάλο βάθος στο ενυδρειο. Σταθερή κατάσταση στη και σήμερα, μπορώ να πω πως δεν έχει πολύ μεγάλο θέμα, μερικές φορές συνεχίζω να διακρίνω την ανωση να το παρασσυρει αλλά γενικά φοβερή βελτίωση. Κατά τα άλλα νομίζω πως υπάρχει μια ελαφρή βελτίωση και στο πριξιμο αλλά όχι σημαντικη δυστυχώς. Στην πλευστικοτητα του ψαριού εξακολουθεί να έχει θέμα όταν περνει κλειστές στροφές (π.χ. όταν συναντά μπροστά του το τζάμι και κάνει μεταβολή) όπου βλέπω πως γέρνει σήμαντικα οπότε το επιχειρεί. Κατά τα άλλα τα πάει καλά αλλά θα ταισω και 2η μέρα αρακά. Που σας πάει το μυαλό σχετικά με το πριξιμο? Γνωρίζω πως στο σημείο που βρίσκεται βρίσκεται
Α) έντερο
Β) Ωοθήκες
Γ) Κάπου εκεί νομίζω και η νυκτικη κύστη

Δεν ξέρω τι να σκεφτώ, πάντοτε όμως ήταν λίγο πιο εξογκωμενο απ' τη μια του μεριά αλλά όχι σε τέτοιο βαθμό. Γενικά βελτιωμένη κινητικότητα ( λογικό καθώς μπορεί πλέον να κολυμπά χωρίς μεγάλο πρόβλημα) αλλά δίνει την αίσθηση ότι κουράστηκε σχετικά από την ταλαιπωρία. Επίσης φαίνεται λίγο να "παλατζαρει" δεξιά κι αριστερά λίγο παραπάνω απ' το νορμάλ του όταν κολυμπά. Τη γνώμη σας για το πριξιμο θέλω να ακουσω γιατί προβληματίζομαι

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A7-30HC μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fishermen1234 : 29-10-18 στις 18:36 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01985 seconds with 12 queries