Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 30-03-13, 21:19
EYH_SANTORINI Ο χρήστης EYH_SANTORINI δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 30-03-2013
Περιοχή: ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ
Μηνύματα: 174
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nikolakis94 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλως ηρθες!!

Λοιπον.Με το μεγεθος που εχει η λιμνη σου παιρνεις καλα φιλτρα και βαζεις μεσα μερικες τουρνες:

http://www.google.gr/search?q=esox+l...w=1324&bih=662

και γραφεσαι και στο Monsterfishgreekfans.Αυτα απο εμενα
νικολάκι συγνώμη αλλά δεν μου αρέσει το συγκεκριμένο ψάρι......
θέλω κατι όμορφο για την λιμνούλα
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από harris samos Εμφάνιση μηνυμάτων
μια πολη καλη προταση θα ηταν να φτιαχτει ενα σαμπ χτιστο διπλα στην λιμνη που θα υπερχηληζει αυτη μεσα και απο εκει θα το τραβαει η αντλια και θα το ριχνει ξανα μεσα αφου δεν εχετε βαλει γκαζον και κλπ νομιζω θα ειναι ευκολο να γινει
εχούμε φτιαξει αλλά δεν φαινετε στη φώτο οταν κατεβω το πασχα θα σας το φωτογραφισω να το δείτε ειναι το μηχάνημα μεσα που γυριζει το νερο...
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Andros Εμφάνιση μηνυμάτων
Ωραια ολα αυτα, αλλα για να δουλεψει αυτο το θυριο με ψαρια μεσα οποια και να ειναι αυτα επρεπε να γινουν καποια πραγματα απο την αρχη...

Κι'οταν λεω να δουλεψει εννοω να δουλευει αυτονομα με ελαχιστη συντηρηση απο εμας γιατι σε αντιθετη περιπτωση θα ηταν ενα βασανο.
Δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα αυτη ειναι η πραγματικοτητα και θα πρεπει να γινουν καποιες αλλαγες που αν και δυσκολα μπορουν να γινουν στο σημειο που βρισκεται τωρα η κατασκευη εντουτης γινονται....με πολυ κοπο και λεφτα φυσικα.

Αν δεν θελετε να κανετε οποιεσδηποτε αλλαγες και θελετε να μεινει ως εχει θα δουμε τι μπορουμε να κανουμε.

Πρωτα ομως διαβασε Εδω:http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=60576 Και τα λεμε...
ευχαριστώ πολύ θα κατσώ μετά να το διαβάβω με την ησυχία μου...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη EYH_SANTORINI : 30-03-13 στις 21:19 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01529 seconds with 11 queries