Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #166  
Παλιά 29-06-16, 15:16
EYH_SANTORINI Ο χρήστης EYH_SANTORINI δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 30-03-2013
Περιοχή: ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ
Μηνύματα: 174
Red face

Γεια σας παιδακια.... για να δουμε λοιπον τι γινεται με τη λιμνουλα μ....... τελικα μπηκε Liner χορηγεια του ξαδερφου της μαμας που τοσο με αγαπαει και με ανεχεται.....







και να και η πρωτη λίμνη με το liner....







και αυτα ειναι τα βαρελια που εσκασαν.... :/


οπότε ειχα δεν ειχα πηγα και πηρα δεξαμενη να ξεμπερδευω αν και ο υδραυλικος δεν μ εβαλε αντεπιστροφη και κοντεβε να τη χασω τη δεξαμενη γτ με το που εκλεισε η πομονα μαζεψε σαν ντενεκεδακι....... εχει μια εισοδο που ερχεται απο τη μια λίμνη και 2 εξόδους και παει στην αλλη με το ριακι που εχει φτιαχτει.... το νερο κανει κυκλο....



και η δευτερη λιμνουλαααα







και εδω αρχιζει να φτιαχνεται το ριακι....









η αιωρα και η κουνια τι να την κανω μια την εχω.... τη μανουλα μου.... δεν μπορω να της χαλασω χατηρι....


εδω μπηκανε και φυτακια.....ξερω το νερο πρεπει να στρωσει και να κατακαθησουν και τα χωματα δεν ανχονομαι..... να μαζεψω ολα αυτα που εβγαλε στην επιφανεια εχει πολυ δουλεια ακομα.....










και αρχίζει να φτιάχνετε και η γεφυρουλα.....
απο ξυλα και κοκκινα πετραδακια απο ηφαιστιακη λαβα...τετοια εχουν μπει και στο ριακι και ειναι και καλα για φιλτρα...



ξέρω εχει πολυ δουλεια ακομα μα δεν το βαζω κατο στις μεγαλες λιμνες αφησα χωρο για καινουργια λουλουδακια..... και εβαλα μονο τα μεγαλυτερα ψαρακια τα οποια εχω σε φωτο που θα ανεβασω και τα εκατοστα τους.... ¨

Ελπιζω να σας αρεσει γτ επετε και συνεχεια.............
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02443 seconds with 11 queries