Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #27  
Παλιά 10-02-14, 02:18
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

καταλαβαινω μεν τι λες μαρια,αλλα ολα τα υπομνηματα, τα προφιλ, οι επιστημονικες πληροφοριες,
και οι διαφορες μελετες που διαβαζουμε αρκετοι καθε μερα σχεδον,
και που αραδιαζονται εδω μεσα σε καθε ειδους θεματα,απο που νομιζεις οτι προηλθαν?

με επιφοιτηση?

αυτος που εγραψε μια μελετη,απο καπου εμαθε γιατι καποιος αλλος του εδειξε.
και πως εμαθε?απο φωτογραφιες μονο?

μπορει να ειμαστε ερασιτεχνες οι περισσοτεροι εδω μεσα,αλλα οσο και αν δεν μας αρεσει,δεν γινεται να μαθεις αλλιως.
το συγκεκριμενο σεμιναριο νομιζω ητανε πολυ διαφωτιστικο και προσφερε ευκαιρια να δουμε πραγματα απο κοντα,
που αλλιως μπορει να μην τα βλεπαμε ποτε.(εγω τουλαχιστον)

ιχθυοπαθολογοι δεν γιναμε,ουτε και προκειται να γινουμε,αλλα και ενα πραγμα να μαθεις απτην ολη διαδικασια,
ειναι ενα οπλο παραπανω που θαχεις στο μελλον οταν χρειαστει.

(δεν απευθυνομαι προσωπικα σε εσενα μαρια ειναι γενικη η παρατηρηση,απλα με αφορμη την απαντηση σου το λεω)

μιλωντας για τον εαυτο μου παντα,αν ξαναγινει καποια στιγμη και μπορω,θα ξαναπαω.
και οχι για κανενα αλλο λογο,αλλα γιατι οπως με ολα τα πραγματα στο χομπι και οχι μονο,
καθε φορα που ξαναδιαβαζεις η ξαναβλεπεις κατι,μαθαινεις κατι καινουριο.

ισα ισα που ειναι πραγματικο δυστυχημα,το οτι αυτες οι ευκαιριες για ενημερωση ειναι τοσο λιγες στη χωρα μας.
και να πω και ευχαριστω στη sera γιατι μας εδωσε την ευκαιρια να μαθουμε 2 πραγματα παραπανω.

η μονη μου ενσταση ητανε με την ελλειψη ενημερωσης που υπηρχε στα ελληνικα φορουμ,
και θα ηθελα πολυ να βλεπουνε τη "μεγαλυτερη εικονα" στο μελλον.
αυτα.

αν συμβει κατι ασχημο(κατα τη γνωμη μου παντα)δεν θα διστασω να τους τα "χωσω" κιολας

οπως ειπωθηκανε και πραγματα στο ιδιο σεμιναριο, με τα οποια δεν συμφωνω.αλλα αυτα ειναι οφτοπικ σαυτο το θεμα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01496 seconds with 11 queries