Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 29-12-11, 11:09
ινα Ο χρήστης ινα δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 13-06-2011
Περιοχή: kalamaria
Μηνύματα: 56
Προεπιλογή βωηθεια στον αρχαριο!!!

καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους!!! θα ηθελα την βοηθεια σας..ειμαι κατοχος 2 ενυδρειον 120 μαλαουη και 60 φυτεμενο και σκεφτομαι να δωσω τα ενυδρειακια μου και να αγωρασω μεγαλιτερο 240 λτ.και ανω για να κανω ενα fish only.διαβασα πολλα για τον εξοπλησμο/σηνθηκες διαβιοσης/και πολλα γενικα και ιδικα θεμματα..λογο του οτι ειμαι απιρη στο θαλασινο(καμια εμπιρια,διαβαζω μεν αλλα δεν νομηζω πως μονο αυτο αρκι)..πολοι φυλοι με αποτρεπουν και μου λενε να ασχολιθω με καπιο αλο ηδος γληκου η υφαλμιρου νερου..θα ηθελα να μου πειτε λιγο της δισκολιες που σινανταει ενασ αρχαριος θαλασινου νερου..τα θετικα τα βλεπω και εγω..ομως πρην αποφασισω να κανω θαλασινο πρεπει να ξερω τι δισκολιες και διαφορες στησ σηνθηκες /αλαγες/κοστος συντιρισης/απροοπτα μπορει να σηναντισω ετση ωστε 1-να το κανω οσω πιο σωστα μπορω και 2-να μην κανω βιαστικες κινισης που θα μου στιχισουν και οικονομικα αλλα και στην προοδο μου.καθε αποψη ειναι σεβαστη και πολητιμη ακομη και κατι μικρο θα μου συμπλιροσει το παζλ γιατι τορα ειναι πολλα κοματια..λαικα-τα"εχω παιξει!
__________________
ινα
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01670 seconds with 11 queries