Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #39  
Παλιά 30-10-11, 12:50
Το avatar του χρήστη harris samos
harris samos Ο χρήστης harris samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-12-2008
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 4.507
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην harris samos
Προεπιλογή

φιλε παυλο το αυγο ηταν για το αποσταγμενο νερο που ειπε ο vag δεν ειρωνευτικα ισα ισα προσπαθω να σε βοιθησω και κριμα που δεν εισαι κοντα να σου εδειχνα ποσο και απο θεμα γνωσης και να σου εδεινα και οσο εξοπλισμο εχω οπωσ σκιμερακι κλπ κλπ γιατι και εγω θελω να κανω θαλασσινο αλλα εμαθα κατι απο την εμπειρια μου ενα συστημα που ειναι ευπαθη πχ οπως το 30 λιτρο σου και πρεπει να εισαι με το αλατομετρο ολη μερα οπως λες εχει ημερομινια ληξης και ο λογος δεν ειναι οτι δε θα το προσεξεις αλλα σκεψου να γινει κατι και να χρειαστεις να λειψεις τι γινετε ολο τουμπα ? και τσαμπα ο κοπος ? και τσαμπα τα χρηματα ? αν το σκεφτεις θα δεις οτι εχω δικιο

το σωστο ενυδρειο για μενα ειναι αυτο που και ενα μηνα να το αφυσεις μονο του δε θα παθει τιποτα γιαυτο και πρωτηνα παραπανω λιτρα γιατι αυτα θα σε σωσουν σκεψουτο

οσο για το νερο παρε μια μικρουλα α\ο και μι μπλεκεις με απιονισμενα σε μικρο χρονο θα σου εχει κανει αποσβεση
__________________
Ένας βλάκας που περπατάει, αξίζει πιο πολύ από δέκα διανοούμενους που κάθονται...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01320 seconds with 11 queries