Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 13-04-09, 21:19
Το avatar του χρήστη POURITANOS
POURITANOS Ο χρήστης POURITANOS δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-07-2007
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μηνύματα: 780
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από exetlaios Εμφάνιση μηνυμάτων
Έχω δύο παρατηρήσεις: νόμιζα πως είναι σημαντικό να τραβάμε το νερό απο τον πυθμένα της λίμνης (έτσι δείχνουν τουλάχιστον ότι το έχουν εγκαταστήσει όλοι τον κυκλοφορητή) μηπως λες για αντλιες που εχουν και φιλτρο μαζι? ή μήπως δεν ισχύει κάτι τέτοιο?Πολλα μπορει να ισχυουν οπως ετοιμα συστηματα και χειροποιητα, ο καθενας μας προσπαθει να κανει οτι θεωρει καλητερο για την λιμνη του. Αν το ειχα φτιαξει θα σου ελεγα με αποδηξεις οτι ναι ειναι καλο αυτο η οχι. προς το παρον σε λεω μονο της σκεψεις μου Αν ισχύει δεν είναι λίγο ψηλά η είσοδος σου προς το φίλτρο? καλα μη την περνεις και μετρητης την εικονα, την λογικη προσπαθω να σου δειξω και δεν σκοπευω να κανω και των καταρακτη που ζωγραφησα
Η δεύτερη παρατήρηση είναι ότι η ζωγραφιά μου είναι σαφώς ανώτερη της δικιάς σου το αποτελεσμα μετραει οτι μπορεσες να δειξεις το τι ηθελες να κανεις, τα εφε και η ομορφια στα γραφικα ειναι δευτερευον (και καλα )
Κατα τα αλλα η φιλοσοφία του σχεδίου μου δεν απέχει ιδιαίτερα απο του δικού σου νομίζω απλά προσπάθησα να κάνω διαγώνιο την διέλευση του νερού ώστε θεωρητικά να τραβάει απο τον πυθμένα.
Το βρήκα πολύ ενδιαφέρον πάντως πέρα απο την πλάκα
-------------------------
Θα σε κάνω μια υποκλοπουλα
και Εγω το εκανα υποκλοπη εως ενα σημειο απο την λιμνη που εχει στο κεντρικο παρκο η Δραμα.
Ας ειναι καλα και ο Θανασης ο Ντινης που μου το υπενθυμισε
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01492 seconds with 11 queries