Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 20-11-10, 16:37
Το avatar του χρήστη olga
olga Ο χρήστης olga δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 18-02-2010
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 653
Προεπιλογή Προτασεις για 200 λιτρα..

Καλημερα σας....
Λοιπον μετα απο πολυ σκεψη και αφου βλεπω οτι οικονομικα αυτη τη στιγμη μου ειναι αδυνατο να στησω ενα φυτεμενο οπως το θελω,πρεπει να βρω μια αλλη επιλογη,τουλαχιστον μεχρι να ανακαμψω οικονομικα
Δεν θελω να κανω αλλη μια μαρουλοσαλατα απλα σε μεγαλυτερο μπωλ,θελω να το στησω οπως ακριβως το εχω στο μυαλο μου,με τα φυτα που θελω και οχι με οτι βρω,πραγμα που προυποθετει αρκετα λεφτα σε παραγγελια φυτων, υποστρωματων,λιπανσης κτλ.Με στεναχωρει πολυ,αλλα δεν θα τα βαψω μαυρα,απλα θα το τρεναρω,αλλωστε το καλο πραγμα αργει να γινει.Ετσι λοιπον,για να πνιξω τον πονο της προσωρινης αλλαγης σχεδιου,σκεφτομαι : ειναι μια καλη ευκαιρια να χαρω ενα αλλο κομματι του υδατινου κοσμου.Τα ψαρια.Η αληθεια ειναι οτι με τις πολλες πρασσιναδες δεν σου μενει να ασχοληθεις και πολυ με τα ψαρακια,οποτε τωρα ειναι η ωρα! Μην ακουσω απο καποιους οτι πουληθηκα και απαρνιεμαι τα μποστανια(εδω ο Τηλεμαχος αλλαξοπιστησε,και απ'οτι βλεπω δεν ειναι προσωρινο),συντομα θα επιστρεψω δριμυτερη,το νου σας
Και αφου τελειωσαμε με τον προλογο...ας μπουμε στο ζουμι της υποθεσης.Επειδη δεν εχω κατι συγκεκριμενο στο μυαλο μου,ουτε και μεγαλη εμπειρια με ψαρια και ψαροσυνθεσεις,παρακαλω,ειμαι ολη αυτια να ακουσω προτασεις.Το ενυδρειο εχει διαστασεις 100χ42χ53.Το καταστημα διαθετει Α/Ο,οποτε θα μπορουσα να παω και προς αμαζονιο πλευρα,ξερα'ι'λα,αλλα με τραβαει περισσοτερο απο τις κοτρωνες (με το συμπαθειο κιολας)
Ακουω προτασεις λοιπον,ευχαριστω για την υπομονη σας!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01898 seconds with 11 queries