Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #73  
Παλιά 05-06-13, 17:35
sotos 1978 Ο χρήστης sotos 1978 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 11-02-2013
Περιοχή: kastoria
Μηνύματα: 98
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
που το πετυχες αυτο το ψαρι?πανεμορφο
λιγο με χαλαει το χαλικι που εχεις κατω,αλλα δεν ειναι ασχημο το ενυδρειο σου.ειδικα αν ειναι και το πρωτο ειναι σουπερ.που να δεις το πρωτο το δικο μου πως ητανε

μενει να μετρησεις νιτρικα να δουμε πως πας απο στρωσιμο και ταισμα και θασαι οκ.
αν μαλακωσεις και λιγο ακομα το νερο και το σκουρηνεις, θα δειξει πολυ πιο ομορφο και θα βοηθησεις και το ψαρι.


αλλαγες οπως κανεις,30% καθε βδομαδα και προετοιμαζε το νερο σε ξεχωριστο δοχειο καλυτερα με φυλλα,τυρφη κλπ.και η αλλαγες αργα.οχι μπλουμ και μεσααν και ταχεις διαβασει ηδη φανταζομαι αυτα.
θα προσθετα καμια κρυπτοκορινα στο βυθο γυρω απτο ξυλο και θα το σκουραινα αρκετα το νερο.κατα τα αλλα μαρεσει πολυ το ενυδρειο σου

υ.γ βγαλε και καμια εστιασμενη το ενυδρειο
Το ψαρι απο το αζορες φιλε τον πηρα τηλ απο καστορια και του ειπα στειλε οποιο σου αρεσει και το εστειλε. Για τις αλλαγες προετοιμασια 1 ημερα πριν με θερμοστατη στη θερμοκρασια του ενειδρειου και φιλτρο και το γεμισμα γινετε αργα σε 1 ωρα. ναι ειναι το πρωτο μου ενειδρειο. κρυπτοκορινες περιμενω και αλλες. για σκουρο νερο διαβασα το diy και το σκεφτωμαι
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stanlee Εμφάνιση μηνυμάτων
Αχ θα με τρελάνεις.....ο ψαρης είναι απ τους ομορφότερους μονομάχους που έχω δει....όσο για τα φυτά πλησιάζει ο καιρός............
Σ ετοιμάζω 2 σακουλάρες!!!!!
αντε ξα κανε κουμαντο
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από maria p Εμφάνιση μηνυμάτων
πανέμορφο ψαράκι φτου φτου να το χαίρεσαι!
ευχαριστω μαρια

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sotos 1978 : 05-06-13 στις 17:35 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01643 seconds with 11 queries