Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 08-07-14, 10:08
Το avatar του χρήστη silve992
silve992 Ο χρήστης silve992 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 27-07-2012
Περιοχή: Βόλος - Νέα Αγχίαλος
Μηνύματα: 283
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από vasilhs Εμφάνιση μηνυμάτων
καλη αρχη φιλε μου...ο μονομαχος θα ζουσε βασιλειας εκει μεσα...νομιζω οτι μπορεις να βαλεις με τον αρσενικο κ θυλικιες μονομαχινες κ ισως καποια στιγμη να δεις κ γεννες!!!
Ευχαριστώ! Εντάξει δεν ξέρω αν "επιτρέπεται" όμως να συνυπάρξουν περισσότερα από έναν μονομάχο. Μήπως είναι λίγα τα λίτρα μου για παραπάνω από έναν μονομάχο; Φοβάμαι μήπως έχουμε τσακωμούς και τραυματισμούς. Καλύτερα δηλαδή, προτιμώ να έχω ένα ψαράκι άρχοντα παρά να υπάρχει και το ενδεχόμενο του τσακωμού και της μη συμβίωσης μεταξύ τους.

Εντάξει από την άλλη αν τα λίτρα μπορούν να φιλοξενήσουν και μια μονομαχίνα οκ, θα βάλω. Απλά θέλω να είμαι σίγουρος ότι δε θα έχω κανένα απρόοπτο.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tyrinthos Εμφάνιση μηνυμάτων
καλυτερα αν παρεις μονομαχο να σωσεις εναν απο το ποτηρι!!θα σε ευχαριστησει με ατελειωτη ενεργεια,κολυμπι και ομορφια!!

τα αρλεκινακια ειναι φανταστικα ψαρια και ανθεκτικα.αν εχεις μηκος??βαλε 15 για να δεις σωστο κοπαδι..

αλλα αν θελεις μονομαχο μη νομιζεις οτι το ενυδρειο θα ειναι αδειο...μπορεις να το γεμισεις εσυ με μια σωστη διακοσμηση και τα υπολοιπα θα τα κανει αυτος που θα κολυμπαει σε ολα τα μηκη-πλατη..
Σε σχέση με το ποτήρι όμως που λες, φοβάμαι μήπως οι μονομάχοι έχουν ταλαιπωρηθεί εκεί αρκετό καιρό με αποτέλεσμα να μην αντέξει και πολύ στο ενυδρείο μου. Από την άλλη όμως το θέτεις σωστά με το να σώσω ένα ψάρι από ένα ποτήρι...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη silve992 : 08-07-14 στις 10:08 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01432 seconds with 11 queries