Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #40  
Παλιά 14-01-16, 18:03
Το avatar του χρήστη Themis_aqua
Themis_aqua Ο χρήστης Themis_aqua δεν είναι συνδεδεμένος
Support Team
 
Εγγραφή: 15-01-2015
Περιοχή: Λαμια
Μηνύματα: 1.632
Προεπιλογή ..

Να πω κι εγω τη γνωμη μου για τα συγκεκριμενα led της παρουσιασηςΤα δουλευω εδω και 3 βδομαδες 3Χsmd 3528 cool white 6000κ στα 4 watt και 400lm εκαστο και σημερα προσθεσα αλλο ενα, ειμαι πολυ ευχαριστημενος στο 6ωρο που τα αναβω με την κυρια λαμπα τα φυτα κανουν pearling,ενω με το που σβησουν τα led σταματανεΣτην αρχη ειχα βαλει κι ενα μπλε+ενα κοκκινο αλλα δεν μου αρεσε η αποχρωση και τα εβγαλα..Αρκει να κολλησουν καλα γιατι εμενα ενα που ξεκολλησε κι ακουμπουσε στο καπακι, εκανε μικρη παραμορφωση και ραγισμα στο καπακι,ευτυχως το καταλαβα την ιδια μερα και το επισκευασα με σιλικονη..Η αυτοκολλητη ταινια που εχουν πισω δεν πιανει παντα καλα θελει προσοχη, αλλα αν πιασει μετα δεν βγαινει με τιποτα απ την αλλη
Παντως καποια στιγμη θα παραγγειλω και κανα 2-3 warm white να δω τη διαφορα γιατι απ οτι βλεπω στο ενυδρειο μου η warm white που ειναι η κυριως λαμπα στα 4500κ αποχρωση, αναδυκνυει πιο πολυ το χρωμα των φυτων αλλα και των ψαριων.Αυτο το λεω χωρις να εχω κανει πολλες δοκιμες με διαφορες λαμπες και αποχρωσεις απλα απο αυτο που βλεπω στο ενυδρειο μου
Τακη εχεις χρησιμοποιησει καποιο απ τα smd για moonlight?
__________________
Θέμης
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01428 seconds with 11 queries