Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 22-01-08, 15:00
Το avatar του χρήστη mikenuke
mikenuke Ο χρήστης mikenuke δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 17-05-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 2.517
Προεπιλογή Διαγωνισμος: Πανελλήνιος διαγωνισμός Aquascaping – Αρχιτεκτονικής Φυτεμένων Ενυδρείων

Διαγωνισμός Aquascaping – Αρχιτεκτονικής Φυτεμένων Ενυδρείων 2008 του Πανελλήνιου Συλλόγου Φίλων του Ενυδρείου

Ο Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου διοργανώνει τον πρώτο Πανελλήνιο διαγωνισμό Aquascaping – Αρχιτεκτονικής Φυτεμένων Ενυδρείων!

Όλοι οι ενυδρειόφιλοι (μέλη και μη μέλη του Π.Σ.Φ.Ε) που διατηρούν φυτεμένα ενυδρεία μπορούν να λάβουν μέρος.
Ο διαγωνισμός χωρίζεται σε δύο κατηγορίες, μικρό ενυδρείο (κάτω από 130 λίτρα) και μεγάλο ενυδρείο (πάνω από 130 λίτρα). Απαραίτητη προϋπόθεση συμμετοχής είναι το ενυδρείο να είναι καλυμμένο από φυτά τουλάχιστον στο μισό της επιφάνειας του.

Η ημερομηνία υποβολής συμμετοχών λήγει την Τεταρτη 30 Απριλίου 2008, ώστε να έχουν καιρό όσοι θέλουν να συμμετέχουν να δουλέψουν στα ενυδρεία τους και να δώσουν χρόνο στα φυτά τους να πάρουν την μορφή που πρέπει.

Περισσοτερες λεπτομερειες εδω...
__________________
Και ειπε το χρυσοψαρο:"Πρεπει να υπαρχει Θεος, αλλιως ποιος αλλαζει το "νερο"."
Το παλιό 90λιτρό μου Ο βιότοπος Tanganyika μου Το 120λιτρό μου Ο 2ος βιότοπος Tanganyika μου To παλιο 35λιτρο Amano μου

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mikenuke : 05-05-08 στις 15:19
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01382 seconds with 11 queries