Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 25-09-11, 22:00
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από africano Εμφάνιση μηνυμάτων
Οπα χαθηκαμε στην μεταφραση... δεν καταλαβες τι ειπα... ειπα οτι ο "κακος" υβριδισμος δεν υπαρχει...κοινος θεση μου ειναι οτι ο υβριδισμος ειναι κατι φυσιολογικο ... οπως ειπα και σε προηγουμενο ποστ μου για τα ζωα πχ το αρσενικο σκυλι να παει με ενα αλλο αρσενικο ειναι φυσιολογικο για μας τους ανθρωπους δεν ειναι... οπως και για το ψαρι να αναπαχθει "υβριδικα" ειναι φυσιλογικο ... αυτο ειπα..οχι οτι δεν υπαρχει η εννοια του υβριδισμου για να μου βαλεις το λινκ στο wikipedia.org... ελεος!!!

Αντιθετως οπως θα ειδες για να αποδειξω ποσο φυσιολογικη διαδικασια ειναι ο υβριδισμος ανεβασα μελετες που αποδεικνειουν οτι τα χιλιαδες ειδη στη λιμνη οφειλονται σε τεραστιο βαθμο στον υβριδισμο...
Το λινκ δεν το εβαλα για να σε προσβάλλω, το εβαλα στην συνεχεια της παρενθεσης για οποιον διαβαζει το θεμα και θελει να δει δυο πραγματα παραπανω.

Η ομοφυλοφιλια στα ζωα τι ρολο παιζει στη συζητηση περι υβριδισμου? Σε χανω. Το ιδιο φυσιολογικο ειναι η ομοφυλοφιλια τοσο στον ανθρωπο οσο και στα ζωα.

Ο υβριδισμος στο ενυδρειο δεν ειναι ιδιος με τον υβριδισμο στη λιμνη και δεν μπορει να ονομαστει φυσιολογικος κατα την αποψη μου.
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01505 seconds with 11 queries