Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 11-05-10, 22:30
Pallios Ο χρήστης Pallios δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 30-04-2010
Περιοχή: Κύπρος
Μηνύματα: 39
Προεπιλογή

Δυστηχώς προέκυψε κάτι και για τρεις εβδομάδες θα είμαι λευκωσία έτσι το συγκεκριμένο ενυδρείο θα αργήσει λίγο να στηθεί (κρίμα και είχα αρχίσει να πορώνομαι με τις κιχλίδες.
Kostaskich πολύ ενδιαφέρον οι πληροφορίες που μου δίνεις. Το δικό μου ενυδρείο έχει μήκος 1,20 m αρα νομίζω θα είναι αρκετό. Απο οτι κατάλαβα προτείνεις να αφήσω περισσότερο ελεύθερο χώρο και να βάλω λίγες πέτρες στα δύο άκρα του ενυδρείου. Απο συμπεριφορά τι λένε? έτσι όπως μου τα περιγράφεις μου δίνεις να καταλάβω πως είναι κοινωνικά ψάρια και δεν κρύβονται συνέχια στις πέτρες (είναι το μόνο πράγμα που με προβληματίζει με τις κιχλίδες καθώς έχουν την φήμη πως κρύβονται συνέχεια).
Βασίλη μου έφτιαξες την διάθεση με την άμμο της Αγίας Νάπας... Μόλις μπορέσω θα πάω να μαζέψω λίγο αν και είναι αντιπεριβαλλοντικό. Αμα θες κανένα συγκεκριμένο είδος ψάρι και δεν το βρίσκεις ενημέρωσεμε και κάτι θα μπορέσω να κάνω...
Και κάτι τελευταίο το demasoni που έχεις το έψαξα και είναι πανέμορφο.... κάνει για το ενυδρείο μου??? λέει πως πρέπει να τα έχεις σε ομάδες ανω των 12 ψαριών...
Όσο για τον καφέ που μου προτείνεις, όταν θα είμαι λευκωσία την επόμενη εβδομάδα θα σου στείλω μήνυμα να το κανονίσουμε.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01389 seconds with 11 queries