Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #21  
Παλιά 01-12-17, 22:53
Το avatar του χρήστη GiorgosLots
GiorgosLots Ο χρήστης GiorgosLots δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 27-11-2017
Περιοχή: Λευκόβρυση Κοζάνης
Μηνύματα: 29
Προεπιλογή

Τον μονομάχο τον έχω χωριστά σε ένα μικρό. Ναι έκανα το λάθος (χωρίς να γνωρίζω βέβαια) και πήρα τα χρυσόψαρα. Το ενυδρείο το έβαλα να δουλέψει μόνο του για 4 μέρες και έρι3α μέσα ένα μπουκάλι βακτήρια που μου είχαν δώσει απο το μαγαζί. Μισό την πρώτη μέρα και άλλο μισό μετά απο 2 μέρες. Μετά τις 4 μέρες έβαλα μέσα τα 2 χρυσόψαρα που είχα και ενθουσιασμένος όπως ήμουν πήγα πήρα και άλλα μαζί με μία ανούμπια φυτό και τα έβαλα όλα μέσα. Τέλος πάντων το ενυδρείο θα στηθεί απο την αρχή σε λίγο καιρό. Έχω κάτι γνωστούς με μεγάλα ενυδρεία εδώ Κοζάνη. Μάλλον προς τα εκεί τα κόβω να φεύγουν τα ψαράκια.
-------------------------
Καλησπέρα παιδιά. Λοιπόν απορία. Μου ήρθαν σήμερα κάτι φυτά που πήρα για να βάλω στο ενυδρείο (hygrofilla difformis και Eleocharis vivipara).. Βέβαια ήρθαν λίγο ταλαιπωρημένα απο το ταξίδι στο πακέτο, και η "ντοματιά" έχει μαύρα στίγματα στα φύλλα και το γρασιδάκι έγινε καφέ. Τα έβαλα μέσα σε έναν κουβά με καθαρό νερό μήπως και στρώσουν. Για δώστε λίγο τα φώτα σας.






Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Τάκης : 04-12-17 στις 13:09 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01578 seconds with 11 queries