Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 11-04-18, 01:49
Το avatar του χρήστη Diskus fan
Diskus fan Ο χρήστης Diskus fan δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-03-2009
Περιοχή: Χαϊδάρι, Αθήνα.
Μηνύματα: 2.844
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΔημήτρηςΤ Εμφάνιση μηνυμάτων
φίλε μιας κ επικαλείσαι το κείμενο για τα ποσά λίτρα θέλει ο δίσκος,Μήπως ξέρεις 2 3 ενυδρεία να παω κ εγώ να δω 20 πόντους ψάρια.
Επειδή Δημήτρη αυτό το λες συνέχεια... στο μαγαζί που πηγαίνεις, ΔΕΝ έχει δει;
Στο πρωτάθλημα δίσκων που επισκέφθηκες... ΔΕΝ είδες;
Έχεις γνωρίσει όλους τους δισκάδες της χώρας... και σου είπαν ότι ΔΕΝ έχουν;
Τα δικά μου ψάρια... τα έχεις δει;
Το ότι εσύ ΔΕΝ το κατάφερες ακόμα... είναι κανόνας;


-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Netrino Εμφάνιση μηνυμάτων
Όπως προείπα, δεν θα πάω να βάλω ψάρια σε άστρωτο ενυδρείο, δεν είμαι πρωτάρης σε τέτοιο σημείο. Είπα πως ότα βάλω τα ψάρια θα βάλω όλο το βιολογικό υλικό που τρέχει εδώ και χρόνια μέσα στο καινούριο φίλτρο. Για τον κύκλο του αζώτου το έχω διαβάσει χίλιες φόρες τα ξέρω αυτά!Ευχαριστώ πάντως για τα καλά λόγια όσον αφορά το στήσιμο, είχα ένα αγχος αν θα βγεί καλό στο τέλος!

Αυτά τα 2 που έχεις γράψει... δείχνουν ότι ΔΕΝ έχεις κατανοήσει πλήρως το θέμα "στρωμένο" φίλτρο"... παρόλα αυτά σίγουρα αρχίζεις καλύτερα, από το να ξεκινήσεις τον κύκλο του αζώτου από το 0.... εφ' όσον όμως αφορά και ενυδρείο για δίσκους... είναι ελλειματικό καθώς τα προβλήματα που θα αντιμετωπίσεις, αναφέρονται στο κείμενο του link και καλό θα ήταν... να το λάβεις υπ' όψιν σου.
ΑΝ έχεις κατά νου να αλλάξεις ενυδρείο όταν απαιτηθεί (σύντομα θα το δεις, να "έρχεται")... τότε... καλώς κινείσαι.-

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Diskus fan : 11-04-18 στις 01:49 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01682 seconds with 11 queries