Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 11-09-13, 14:30
spirstam2011 Ο χρήστης spirstam2011 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 07-09-2013
Περιοχή: ΧΑΛΚΙΔΑ
Μηνύματα: 24
Προεπιλογή

Ενα πραγμα εχω μονο να πω!
Ξεκινησα να διαβαζω το φορουμ γυρω στις 9 το πρωι,ειπα να μπω για 1-2 ωριτσες και η ωρα εχει παει 3 και εικοσι και δεν εχω σταματησει να χαζευω και να διαβαζω ακομα .
Ειναι λογικο αυτο??
Exelix ευχαριστω πολυυυ για τις αμεσες απαντησεις σου!Μου ελυσαν και τις τελευταιες-αρχικες μου αποριες.
Τα ενυδρεια απλα απιστευτα,δυστυχως δεν ξερω σχεδον τπτ απο φυτεμενα ενυδρεια για να μπορω να κρινω τον κοπο που χρειαζεται για να στηθει και να διατηρηθει ενα τετοιο πανεμορφο αποτελεσμα,
ΑΛΛΑ,στο ενυδρειο των 465 λτ ζηλεψα το οπτικο αποτελεσμα της "αεροκουρτινας" και την χαρα που κανουν για αυτη τα ψαρακια.Λες να μπορεσω να φτιαξω κι εγω κατι αναλογο στο δικο μου? και πωςς!!Δεν δειχνει ιδιαιτερα δυσκολο σαν κατασκευη.Και να σου πωτην αληθεια,την προτιμουσα σαν 3d χωρο στο ενυδρειο,παρα στην πλατη του.Τεσπα αυτα ειναι πταισματα )
Στα δικα μας πεζα τωρα
Το φιλτρο το ειχα πλυνει μονο 1 φορα με νερο βρυσης πριν 2 μηνες περιπου κατα την πρωτη αλλαγη νερου.Τοτε δεν ηξερα,αλλα απο τοτε δεν το εχω ξαναπλυνει επιτηδες για να δημιουργησω αυτη την πολυποθητη βιολογια
Εχει 1 καλαθακι με σφουγγαρι κι ενα με ενεργο ανθρακα,ειναι της WAVE.
Απο τροφη ταϊζω την sera goldy που αγορασα την πρωτη μερα που εστησα την "γυαλα"-δεν την βλεπω σαν ενυδρειο πλεον ,δυστυχως )
Οντως ο χρονος μου ειναι αρκετα περιορισμενος και λογω δουλειας αλλα και λογω 2 χαριτωμενων 3χρονων δεσποινιδων -και μιας 35 χρονης κυριας-,που βαζουν κατω σε μπελαδες πολλα ενυδρεια μαζι ετσι δεν θα προλαβαινω και να μαγειρευω για τα ψαρια,αλλα ποτε δεν ξερεις,οπως ειπες,βλεποντας και κανοντας.Ευχαριστω και παλι!!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01476 seconds with 11 queries