Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #26  
Παλιά 19-08-10, 10:45
Raven Ο χρήστης Raven δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 11-07-2007
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 5.423
Προεπιλογή

Σας ευχαριστω ολους σας !
Το διεθνες κυρος ομως που εχει αποκτησει το GAB δεν οφειλεται σε μενα αλλα σε μια ομαδα απο προθυμα παιδια εδω μεσα να αντιπροσωπευσουν την χωρα μας στους διεθνεις διαγωνισμους εφετος.
Σας πληροφορω οτι η συντονιστικη ομαδα εκει , αλλα και πολλα μελη ειχαν παρατηρησει εδω και καιρο με απορια αλλα και θαυμασμο την μεγαλη ανοδο των ελληνικων συμμετοχων εφετος. Χωρις ιχνος υπερβολης σας μεταφερω το σχολιο τους οτι η Ελλαδα αυτη τη στιγμη θεωρειται ως η πλεον ανερχομενη χωρα στο aquascaping παγκοσμιως μαζι με την Ουγγαρια.
Ειναι αυτο που σας ελεγα οτι τιποτα δεν περναει απαρατηρητο εξω..

Για τον τρεχοντα διαγωνισμο μας,τον παρακολουθουν και μου ευχηθηκαν τα καλυτερα. Τωρα ειναι ακομα πιο επιτακτικη η αναγκη να τους δειξουμε τι αξιζουμε γι αυτο μην το σκεφτεστε και οσοι εχετε φυτεμενα και βιοτοπικα ενυδρεια, συσπειρωθειτε γυρω απο την ιδεα οπως μονο εμεις οι ελληνες ξερουμε να κανουμε, και δηλωστε συμμετοχη.

Οσο για τον επερχομενο διεθνη διαγωνισμο του ASW, ανελαβα εξ ολοκληρου την δημιουργια του και την οργανωση του ,ως γενικος manager του διαγωνισμου και εχω πολλη δουλεια μπροστα μου αλλα θα δωσω τον καλυτερο εαυτο μου και θα βαλω τα θεμελια ωστε να καθιερωθει ως ενας απο τους καλυτερους και μεγαλυτερους διαγωνισμους, χωρις ομως να παραμελησω τα καθηκοντα μου προς τον δικο μας διαγωνισμο.
Εννοειται οτι θα περιμενω την υποστηριξη σας και την συμμετοχη σας και εκει και ειστε ευπροσδεκτοι να εγγραφειτε και να συμμετασχετε στο ASW. Οι γνωσεις σχετικα με θεματα aquascaping εκει μεσα ειναι ατελειωτες και μην κολλησετε στην γλωσσα, ειναι διεθνες φορουμ και δειχνει μεγαλη κατανοηση σε αυτο το θεμα !

Τελος ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολους σας, γιατι πραγματικα η ανταποκριση και η στηριξη σας σε οτι σας ζητησα ειναι συγκινητικη. Να θυμαστε οτι εσεις αρκει να οπλισετε το χερι μου κι εγω θα πυροβολησω για εσας.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01675 seconds with 11 queries