Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2162  
Παλιά 01-04-17, 23:52
Το avatar του χρήστη voas
voas Ο χρήστης voas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 29-04-2015
Μηνύματα: 4.877
Προεπιλογή

Καλησπέρα σε όλους!
Πολλά και διαφορα τα νεα αυτές τις ημέρες......
Καταρχήν ενα μεγάλο Ευχαριστω στον Δημήτρη golf που ήρθε σημερα απο νωρίς το πρωι και τελειώσαμε το πρώτο σκέλος των διορθώσεων του φωτιστικου και πλέον λειτουργεί κανονικά χωρις πρόβλημα!
μεσα στις επόμενες μέρες θα ξαναβρεθούμε για να το τελειώσουμε και αν ολα έχουν παει καλα,θα κλείσουμε τις εργασίες κάνοντας μετρήσεις "par" στο φωτιστικο,γιατι κατι μου λεει οτι θα πυροβολεί!
Δυο εβδομάδες με τις εργοστασιακές παροπλισμένες τ5 τα sps την "άκουσαν" για τα καλα και φυσιολογικά επήλθαν και απώλειες!
Ενα φραγκ εισαγωγής μηνός, τενουι deep blue έφυγε σε μια νύχτα μεταξύ 12-13 μέρας!
επίσης μια άγρια ακροπορα δυο μηνών εισαγωγής,υποτονικό αλλα ζωντανό που έδειχνε σημάδια ανάρρωσης και βελτίωσης,άρπαξε και νέκρωσε όλη η βάση και ζει μονο το 30% της πλέον!
Μια τουρακι νέκρωσε στην βάση αλλα πιστεύω να αναρρώσει η συγκεκριμένη οπως και ο ροζ/μόβ Υακινθος Με ελαφριό νέκρωμα σε μια πλευρά της βάσης του μου δείχνει να συνέρχεται!
Ολα τα υπόλοιπα κοράλλια ειναι μια χαρά και σιγα σιγα επανέρχονται στους φυσιολογικούς ρυθμούς καταναλώσεων βάση τιμών,αλλα ομως ακόμα χρειάζονται τον χρόνο τους,για να επανέλθουν στα επιθυμητά χρωματικά επίπεδα!
Τέλος χρωστάω μια φωτο στο φιλαρακι μου τον Σακη, απο μια σχετικά νεα εισαγωγή,η οποίο φαίνεται να πέρασε αλώβητη απο την ταλαιπωρία των ημερών!
Εχινατα white-yellow ......ή αλλιώς έρωτας!


Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01930 seconds with 11 queries