Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #24  
Παλιά 09-01-11, 20:00
Το avatar του χρήστη nikosn
nikosn Ο χρήστης nikosn δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-10-2010
Περιοχή: Διδυμοτειχο
Μηνύματα: 650
Προεπιλογή

[QUOTE=mitsos1975;534782]Πρώτον: το ενυδρείο σου έχει κάνει φοβερά άλματα προόδου και σε σύντομο χρονικό διάστημα αν μπορώ να κρίνω!
Δεύτερον: την λίπανση την έχω δει στην παρουσίαση, αλλά πες μου και θα διαφωτίσεις και πολλούς άλλους πόσο από το καθένα ρίχνεις ή καλύτερα τις εβδομαδιαίες δόσεις! Αν βρήκες τελος πάντων κάποιο πόστ για τη λίπανση!
Τρίτον: το CO2 πώς το κάνεις διάχυση? και πώς τελικά το μετράς? πόσες φουσκάλες σου βγάζει το λεπτό? πόσο σου κατέβασε το ph?
Τέταρτον: αφού έισαι πρίν το νέο κλάδεμα, σκέψου και εμάς εδώ κάτω που τριγυρνάμε στα πέτ για καμiα anubia και στείλτα με δικά μου έξοδα να τα μοιραστώ με την παλιοπαρέα εδώ!
Πέμπτον: τα σέβη μου![/QU
δευτερον΄¨καθε μερα excel και τα αλλα 3 φορες την βδομαδα απο 0.5ml.οχι δν βρηκα οτι λενε τα μπουκαλια το μισο βαζω τριτον΄¨σνδεδεμενο με κυκλφορητη απο ενα παλιο εσωτερικο φιλτρο.ριχνει καθε 4 δευτερολεπτα αρκετο θα ελεγα αλλα δν το εχω μετρησει ποτε .περιπου ο.5 το εχει κατεβασει.τεταρτον¨την επομενη φορα που δεν θα αργησει θα σεχω στα υποψην μου!!!!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01304 seconds with 11 queries