Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #55  
Παλιά 26-09-16, 00:43
Το avatar του χρήστη Diskus fan
Diskus fan Ο χρήστης Diskus fan δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-03-2009
Περιοχή: Χαϊδάρι, Αθήνα.
Μηνύματα: 2.844
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Safarpn Εμφάνιση μηνυμάτων
Λάμπρο ακριβώς μα "ΑΚΡΙΒΩΣ" το ίδιο συμβαίνει και σε εμάς μόνο που ο μικρός θέλει να διώχνει τη μάνα του και να κοιμάται μαζί μου αλλά επειδή εγώ τη λυπάμαι την κακομοίρα να τη στείλω σαλόνι, κάνουμε κάνα 10λεπτο διαβούλευσης με τον μικρό (5 ετών) και τελικα φεύγω εγώ. Οι ώρες είναι δύσκολες για χαμό και κλάματα και την πατάμε στο τέλος.
Τα Ricofon ήταν να έρθουν σήμερα αλλά μέχρι στιγμής δε τα έχω και έχω μείνει με τις αυγοθήκες. Αύριο πιστεύω θα τελειώσει η δουλεια και θα δούμε τα αποτελέσματα.
....... Να αλλάξει ο τίτλος του θέματος παρακαλώ σε: "Το παιδί μου με διώχνει τα βράδια από το κρεβάτι για μα κοιμηθεί με τη μαμά του, τι να κάνω;"
χαχαχαχαχαχα!
Συγνώμη που συνεχίζω το "ξέσκισμα" του θέματος... αλλά έχεις πρόβλημα σοβαρό και ΠΡΕΠΕΙ να το λύσεις (ΙΣΩΣ με την βοήθεια, κάποιου ειδικού). ΔΕΝ δικαιολογείται ένα παιδί 5 ετών να κοιμάται στο κρεββάτι σας (κατά την άποψη μου).
Ο δικός μου κοιμόταν στο δωμάτιο του από 6 μηνών... όταν πλέον περπατούσε άνετα, τον παίρναμε χαμπάρι ότι πήγαινε στην τουαλέτα από τα φώτα που άναβε (ΔΕΝ μας ενοχλούσε ποτέ... παρότι με δυσκολία "σκαρφάλωνε" στην λεκάνη τοποθετώντας πρώτα, το δικό του παιδικό κάθισμα) να νιώσω τυχερός;
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01530 seconds with 11 queries