Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 12-11-10, 18:00
Το avatar του χρήστη Ύδωρ
Ύδωρ Ο χρήστης Ύδωρ δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 09-08-2010
Περιοχή: Γαλάτσι
Μηνύματα: 127
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ROULAMID Εμφάνιση μηνυμάτων
ΕΝΤΑΞΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΩ ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΗ ΚΑΙ ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΚΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΚΛΕΙΔΙ ΣΕ ΚΑΠΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΝΑ ΤΑ ΕΠΙΒΛΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΝΕΥΘΥΝΗ ΟΥΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΣΑΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ ΔΙΑΒΙΩΣΗΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΚΑΝ ΣΑΝ ΧΟΜΠΥ ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΑΠΗ ΣΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΖΩΝΤΑΝΟ.
Κανείς δεν σε κατηγορεί για ανευθυνότητα ούτε προσπαθούμε να σε αποτρέψουμε. Ίσα-ίσα που σε καλοσωρίσαμε. Αλλά να μην σου επισημάνουμε κάποια στοιχεία του χόμπι που πιθανόν να αγνοείς; Ώστε να μη βρεθείς ξανά με μαυρισμένα, άρρωστα ή νεκρά ψάρια; Δεν μπορούμε να γνωρίζουμε τις ιδιαιτερότητες της δουλειάς σου. Εσύ τις γνωρίζεις καλύτερα από οποιονδήποτε και εσύ μόνο μπορείς να κρίνεις αν έχεις την δυνατότητα να ανταπεξέλθεις στις υποχρεώσεις που συνεπάγεται η διατήρηση ζωντανών οργανισμών σε ενυδρείο.
Εμείς, αν αποφασίσεις να προχωρήσεις, θα είμαστε εδώ για να σε συνδράμουμε, όσο αυτό είναι δυνατόν.
Καλή επιτυχία.
__________________
Όσο ζω θα ελπίζω...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01413 seconds with 11 queries