Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 13-03-06, 02:35
xouxou Ο χρήστης xouxou δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 09-02-2006
Περιοχή: N.Πεντελη
Μηνύματα: 20
Thumbs up

απο αυτα που γραφτηκαν καταλαβα πολυ σημαντικα πραγματα
καταλαβα οτι το καδμιο που βρισκεται στις μπαταριες βρισκεται καλα κλεισμενο μεσα τους και δεν ερχεται σε επαφη με το δερμα μας πραγμα παραπανω απο σημαντικο. ακομα οι μπαταριες πια διαφημιζουν συνεχεια οτι εχουν 0% καδμιο (λες και ειναι 0% λιπαρα) σαν κατι πολυ σημαντικο
ακομα θυμαμαι κατι που μου χε πει η μαμα μου ( γεια σου μανα) οτι αν εχει ανοιξει καποια μπαταρια και εχει χυθει να μην την αγγιξω κι αν ναι να πληθω πολυ καλα. κατι θα ξερε η γυναικα
ακομα θελω να πω οτι πολλοι απο την παρεα ειναι οικογενειαρχες με παιδια και δειχνουν το ενυδρειο στα παιδια τους. εγω απλα θα θελα να μαστε προβληματισμενοι και να προσεχουμε που φυλαμε τα τεστ και να μην αφηνουμε τα μπουκαλακια σε μερος που μπορει να ερθει σε επαφη με τα παιδια που δεν μπορουν να καταλαβουν τι σημαινει καδμιο

συμπερασματικα (και για να δειτε οτι νοιαζομαι για την παρεα μας) το μονο που θα θελα ειναι να ακουστει κατι πολυ σημαντικο που δε χρειαζεται απειλες του κλεισιματος του ποστ για <ειρωνια> απλα και μονο γιατι αυτο που λεω ειναι για μενα εκπληκτικα σημαντικο
ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΥΓΡΑ ΤΕΣΤ ΜΑΣ ΠΕΡΙΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΟΞΙΚΑ ΥΛΙΚΑ. και αυτην την πληροφορια ο καθενας εχει το δικαιωμα να την χρησιμοποιησει οπως θελει. απ το να προσεχει και να βαζει γαντια, αν του χυθει να μην το σκουπισει με ενα wettex που μετα θα σκουπισει το τραπεζι που τρωει μεχρι του να κατεβασει 5 μπουκαλακια μονοκοπανια και ξεροσφυρ ι και να παει να δει γιατι το χρυσοψαρο του του φωναζε να αλλαξει το νερο .
να τα προσεχουμε αυτα τα ατιμα μπουκαλακια
μπορει να μας κανουν κακο
να μην το ξερουμε?? {μην πυροβολειτε τον οικολογο}

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη xouxou : 13-03-06 στις 02:38
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,07307 seconds with 11 queries