Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #24  
Παλιά 14-11-13, 16:55
Το avatar του χρήστη Geovai
Geovai Ο χρήστης Geovai δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 15-06-2010
Περιοχή: Περιστερι Αττικης
Μηνύματα: 385
Προεπιλογή

Εχω αρκετη εξατμιση το καλοκαιρι γιατι εχω και ανεμιστηρες για ψυξη και θελει σιγουρα 1 5λιτρο την ημερα ισωσ και περισοοτερο. ειχε αρκετο νερο στο καπακι. δεν μπορω να το υπολογισω τωρα. ΠΑντοσ ειναιπερισσοτερο απο οτι πριν που το ειχα σκεπασμενο με σελοφαν το οτι με το καιρο χαλαγε και χαλαρωνε οποτε ολο το νερο εξατμιζοταν και διεφευγε.

Οσο για το δευτερο φλοτερ εχεισ απολυτο δικαιο απλα οταν το εφτιαξα το συστημα αναπληρωσης, εφυγα και διαμενω πλεον στο εξωτερικο (το φροντιζουν οι κακομοιτοι οι γονεις μου το ενυδρειο!!!) και δεν προλαβα να παρω και δευτερο και να το συνδεσω. Και τωρα ηρθα για 2 εβδομαδες διακοπες και σημερα φευγω οποτε δεν προλαβεν να βαλω ενα δευτερο. Χαμηλωσα το φλοτερ παντως και το καθαρισα απο τα αλατα.

Μαλλον ειναι εξατμιση απο οτι καταλαβαιν σε συνδιασμο με το ξεβουλομα ολοων των αντλιων και σωληνων. Δεν μου δημιουργει κανενα σοβαρο προβλημα παντος. Ο πατερας μου αλλωστε ειναι καλα εκπαιδευμενος και χερει να αντιπετοπισει αν τυχον παει κατι στραβα! Απλα για λογους ασφαλειασ θα βγαζει την αναπληρψση το βραδυ μιασ και δεν εχω δευτερο φλοτερ!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01472 seconds with 11 queries