Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #51  
Παλιά 25-03-13, 11:19
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από foxylady Εμφάνιση μηνυμάτων
Αγαπητέ nick 74
Η ορολογία της αποπαρασιτωσης είναι μια και κοινή για ολα τα ειδη και γενη των ζώων.
Σε δεύτερη φάση καλο θα ήταν ίσως να διαβάσετε όλο το thread απο την αρχη πριν προβείτε στην οποιαδήποτε κατακριτέα άποψη σας.
Τρίτον δεν γεννηθήκαμε όλοι με ενυδρεια στο σπίτι μας.
είμαι σίγουρη πως αν παίρνατε σκύλο η μαϊμού η φίδι η Αλογο η οποιοδήποτε αλλο παραγωγικό ζώο και δεν ξέρατε το να κάνετε με μια ασθένεια που αντιμετωπίζει το ζωακι σας.. θα ψάχνατε την πρώτη λύση που θα βρισκόταν μπροστα σας..!!
Επειδη λοιπόν είμαι σίγουρη οτι αποκλείεται να έχετε παραπάνω γνώσεις απο εμένα για τα ανωθι ζώα πως θα σας φαινόταν αν είχατε τελικα ενα ζώο με προβλημα εγω να σας κοροϊδεύω για την απειρια σας στον τομέα αυτο ;;;!!!
Με κίνητρο λοιπόν την απειρία μου απευθύνθηκα στον Πετ σοπα ο οποίος οτι είχε να μου πει ήταν ειπε πιστεύω είναι Παρασιτο ( μπορει να μην ξέρει δεν θα τον σκότωσω κιόλας) η μπορει να μην ήθελε να αναλάβει και αυτός την ευθύνη άρα κατατάσσεται στην ίδια κατηγορία ανθρώπων που αναφέρεται και εσείς στους ευθυνοφοβους λόγω μη επαρκών και σε βάθος γνώσεων η γνώμη μου..
Επειδη λοιπόν εδω μπήκα για να λαβω γνώσεις και να βοηθήσω το ψάρι μου έστω και αν είναι αργά η αν μπορούμε να το προλάβουμε γιατι έχει θέληση ζωής θα σας παρακαλούσα να μην με απασχολείται με άσκοπα σχόλια του τύπου μήπως είμαι ο τάδε η ο δεινά ( αναφέρομαι στο πρωτο σχόλιο σας,ούτε θυμάμαι καν τι γραψατε!)και επειδη ο τάδε η ο δεινά που αναφέρετε μου είναι και παντελώς άγνωστος αφου το σπαμαρατε που το σπαμαρατε το θέμα βάλτε τουλάχιστον ενα λινκ μπάς και μάθουμε και κατι παραπάνω..
Φιλικά foxylady

συγνωμη αλλα στο μυνημα πηρες 8 γραμμες με 206 λεξεις που εχουν να κανουν με συμβουλες και 2 γραμμες με 22 λεξεις απο αυτο που θεωρησες ως ειρωνια. (που πιο πολυ αστεισμος ηταν και φαινεται κι απο τα emoticons. που να μην τα εβαζα κι ολας δηλαδη).
τεσπα... αφου προτιμαςνα κρατησεις τον αστεισμο απο τις συμβουλες δικαιωμα σου.

Ο Ρ.Β.Ουινκλ ειναι ηρωας ενος κλασσικου παραμυθιου που πηρε εναν υπνακο και ξυπνησε μετα απο πολλα χρονια και ολα ειχαν αλλαξει στον κοσμο του.
Ειναι γνωστος οσο και η κοκκινοσκουφιτσα και η χιονατη οποτε δε θεωρησα σκοπιμο να βαλω λινκ (σε κατι που ετσι κι αλλιως δεν εξυπηρετει καν το θεμα)
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01623 seconds with 11 queries