Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #45  
Παλιά 24-03-13, 21:31
foxylady Ο χρήστης foxylady δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 16-02-2013
Περιοχή: Thessaloniki
Μηνύματα: 26
Προεπιλογή

Καλησπέρα και πάλι παιδια τα νεα ειναι διφορουμενα οπωσ παντα ( το προβλημα τησ ζωησ μου)ο μόνομαχακος δεν δείχνει σημάδια βελτίωσης όσο αφορά το θέμα του φουσκώματος τα λεπια απο την άλλη δεν δείχνουν ανασηκωμενα.
Έχουμε κανει τα πάντα ανελλιπώς και με προγράμμα και ενώ το φουσκώματος δεν υποχωρεί ο ιδιος δεν δείχνει σημάδια αλλαγής όσο αφορά την όρεξη του η τη διάθεση του..
Σαν να μην έχει κανένα προβλημα!! ψαρης απο τους λίγους!!!
Όσο αντιμετωπίζουμε αυτο το θέμα μου έχουν γεννηθεί κάποιες απορίες η μαλλον καλύτερα πιθανότητες..
Ψάχνοντας λοιπόν και σε διάφορα σάιτ κατέληξα σε ενα συμπέρασμα το οποίο δεν ξέρω αν είναι λάθος αλλα πρεπει να το παραθέσω γιατι θα σκάσω..
Σκέφτηκα βλέποντας και μεγέθη μονομάχων στο οτι μαλλον δικός μου πρεπει να ήταν λίγο μεγαλουτσικοσ σε ηλικία εδω θα ήθελα λίγο τη γνώμη σας στο αν ισχύει όντως κατι τέτοιο
Και δεύτερον σκέφτηκα την πιθανότητα να οφείλεται σε παράσιτα καθώς επιβεβαίωσα οτι στο Πετ σοπ τελικα δεν του έγινε αποπαρασιτωση όπως υποτίθεται οτι θα έκανε !!
Θεωρείτε οτι θα ήταν σκόπιμο να δοκιμάσω να του βάλω κάποιο φάρμακο για παράσιτα η αυτο θα επιδεινώσει ακόμη περισσότερο την ήδη άσχημη κατάσταση του;!!
Θεωρείτε πιθανό ενα τέτοιο φουσκώματος μπορει να οφείλετε αποκλειστικά στο dropsy όπως μου είπατε η μπορει να οφείλετε σε παράσιτα η και στα δυο;
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01595 seconds with 11 queries