Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #42  
Παλιά 15-05-13, 00:59
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από antricos Εμφάνιση μηνυμάτων
Έβαλα τον STC-1000
πφφφ λες και το Zelios δεν παιρνει pt100 :P :P :P χαχαχα

εγω παντως την καταβρισκω με τα logo! της siemens για τετοιες εφαρμογουλες, αν μαλιστα παιρναν και οθονη -υπαρχει ανεπισημο προγραμμα αλλα δεν ειναι πιστοποιημενο marine- θα τα χρησιμοποιουσα κατα κορον στο 99% των εφαρμογων μου (μονο εκει που θελω 100-200 εισοδους θα κατεφευγα σε simatic)

τεσπα, με την αναπληρωση η γνωμη μου ειναι να χαμηλωσεις λιγο τη ροη (ενα ρυθμιζομενο by pass στην αντλια ειναι οτι πρεπει)... εγω να φανταστεις χρησιμοποιω σωληνακι αεραντλιας (κι οποτε θελει ας γεμισει, στην πλατη μου το κουβαλαω? )
Ειναι πολυ λιγοτερο στρεσσογονο για τα ψαρια (ακομα καλυτερα τετοιες ενεργειες να γινονται στο sump η στα φιλτρα μακρυα απο το ενυδρειο)
-------------------------
ph ηλεκτροδιο 0-10v δεν ξερω αν υπαρχει (λογικα θα υπαρχει). Προσωπικα εχω 4-20mA
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nick74 : 15-05-13 στις 00:59 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01382 seconds with 11 queries