Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #103  
Παλιά 05-02-11, 17:16
ΑΝΔΡΕΑΣ Ο χρήστης ΑΝΔΡΕΑΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 19-02-2005
Περιοχή: Αμπελόκηποι
Μηνύματα: 34
Προεπιλογή

Σαν καινούργιος δεν έχω καταλάβει για ποια ακριβός συνδρομή αναφέρεστε, αλλά ότι και να είναι αν θέλω απλά να περνάω λίγο την ώρα μου θα έδινα 5-10 άντε 15 ευρώ με σκέψη , 50 με τίποτα. Αν όντος είναι για να παρακολουθήσω κάποια διάλεξη όπου και αναφέρθηκε, θα προτιμούσα να έχω την επιλογή με το να πληρώσω επιτόπου παρά τον εξαναγκασμό της συνδρομής , εκτός βέβαια αν προϋπάρχει το πρόγραψα των εκδηλώσεων και δώ ότι με συμφέρει και θέλω να το παρακολουθήσω όπου και ευχαρίστως θα καταβάλω 50 και 100 ευρώ.
Δεν αμφιβάλω για την συνεισφορά κανενός και ιδικά της GAB που όντος όταν ξεκίνησα το χόμπι πριν χρόνια με βοήθησε απίστευτα, αλλά τώρα σαν καινούργιος που ψάχνω απλά κάποιο φόρουμ για να πω δυο βλακείες και να μάθω δέκα πράγματα θα ήταν αποτρεπτικό να έχει συνδρομή και σεβαστού ποσού μάλιστα.( Αν είναι για το φόρουμ)
Οι εποχές είναι δύσκολες και είναι άδικο ξαφνικά να ξεχωρίσεις μέλη με μεγάλη παραγωγικότητα στο φόρουμ από κάποιον άσχετο σαν εμένα, που επειδή έχω χρήματα θα καταβάλω 50 € για να λέω ότι είμαι μέλος και τα παλιά παιδιά με 500 ή 2000 μηνύματα ξαφνικά να μένουν στην απέξω .
Απλά εκφράζω μια άποψη και δεν θέλω να θίξω ανθρώπους ή καταστάσεις και πιστεύω κάποια στιγμή να έχω την χαρά να σας συναντήσω σε κάποια εκδήλωση καφέ ή ότι άλλο οργανώνετε.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01718 seconds with 11 queries