Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #27  
Παλιά 01-03-17, 09:35
georgegeorgiou82 Ο χρήστης georgegeorgiou82 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 11-02-2017
Περιοχή: αθηνα
Μηνύματα: 23
Προεπιλογή

Πηγα χθες και κοιτςζα για ενυδρεια. Το μεγεθος 120λτ ή 100 θεωρω οτι οπτικα θα μου δινει ενα ομορφο αποτελεσμα. Το θεμα ειναι ο χωρος.

1) Μπορει ενα ενυδρειο να μπει πανω σε επιπλο τηλεορασης και να εξεχει λιγακι ; πχ 7 εκατοστα; ο τυπος στο πετσοπ μου ειπε οτι πρεπει να παταει ακριβως για να μην εχω κανα θεμα μετα απο χρονια με ανοιγμα.

2)Επισης πειραζει αν εμπαινε διπλα απο τηλεοραση; ο ηχος της και το φως της παιζει να τα ενοχλουσε;

3)Επισης περνοντας ενα φιλτρο που ειναι μεσα στο ενυδρειο και ολα τα συμπραγκαλα που ειναι μεσα, αυτοματα δε χρειαζεται ντε και καλα να υπαρχει καμια συσκευη εκτος αυτου που να χρειαζεται ντουλαπακι ετσι; Θα κανω δουλεια και με το υπαρχον φιλτρο ενυδρειου; Γιατι ειδα πως ολοι εχετε κατι και εξω απο το ενυδρειο.

4) τωρα επειδη απο καπου πρεπει να ξεκινησω...υπαρχουν καλες και κακες μαρκες; Οπως καταλαβατε δε με ενδιαφερει να παω στις κορυφες, αλλα να μη βρισκω και προβληματα μπροστα μου. Εκει προτειμω να δωσω κατι παραπανω απο το να πλυμμηρισει το σαλονι μου (αληθεια συμβαινει.
Τωρα βλεπω κατι μαρκες αλλα το ποια ειναι κινεζια ή κυριακης χαρας δευτερας λυπης δεν το ξερω. Θεωρω οτι ισως και μεταχειρισμενο να μου εκανε επειδη θα γλυτωσω λεφτα, αλλα εκει σκεφτομαι τοπως θα ειναι το τζαμι και τονπως αν εχει διαρροη δε θα το ξερω.


Στάλθηκε από το SM-A500FU μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01425 seconds with 11 queries