Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 27-12-14, 22:34
polykarpos Ο χρήστης polykarpos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 23-10-2012
Περιοχή: Λευκωσία-Κύπρος, Αθήνα-Μοσχάτο
Μηνύματα: 332
Προεπιλογή

Παιδια η σαλμονελα δεν μας ενδιαφερει στο ενυδρειο αλλα οι γνωστοι εισβολεις του ενυδρειου μας, στην πλειοψηφεια δεν αντεχουν τους 32βαθμους!!!
Για ενυδρεια μιλαμε κ οχι για το ινστιτουτο παστερ! Εκτος αν δεν γουσταρετε μερικους εδω μεαα κ τελειωσε το θεμα. Σε οτι λεω 99.99% θα βγει καποιος κ θα υποστηριξει το οτι αντιθετο κ βεβαια θα εχει τους ιδιους να τον σιγονταρουν.
Εδω ο αλλος ο φιλος ειπε για χρηση χλωρινης κ ουδεις αναφερε τιποτα

Πειτε μου τι θελετε να ακουτε να σας βαζω κ εγω αν ειναι +10000 κ παλαμακια κ να εισαστε χαρουμενοι
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ChocolatePuma Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολύκαρπε αυτό με τους 40 βαθμούς δεν ισχύει, παρά μόνο για ελάχιστους οργανισμούς
Μιλάμε για θερμοκρασία απο 70 βαθμούς και πάνω και δεν αναφέρομαι μόνο στο νερό, αλλά σε κάθε είδους απολύμανση η οποία χρησιμοποιεί ως μέσο την υψηλή θερμοκρασία
Επειδη δεν θυμαμαι καλα ουτε ρα παω κ καλα με ρα αλλα threads μπορει καποιος να μου πει σε ποιες περιπτωσεις ανεβαζουμε τις θερμοκρασιες με τους θερμαντηρες κ τα ζωντανα μεσα βεβαια; δεν νομιζω να τα πατε στους 70 ή στους 100 βαθμους εκτος αν ειναι φυτεμενο κ γινει τελεια ψαροσουπα. Καλη σας ορεξη

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη polykarpos : 27-12-14 στις 22:34 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01437 seconds with 11 queries