Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 06-07-10, 11:20
Το avatar του χρήστη amalia
amalia Ο χρήστης amalia δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 11-02-2010
Περιοχή: Αττικη
Μηνύματα: 270
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ραφαηλ10 Εμφάνιση μηνυμάτων
Για το Boxer εχεις δικαιο λαθος μου...Οσο για το χασκι το ξερω οτι σκαβι που ειναι ομως το κακο...εχει ενας φιλος μου χασκι και ειναι κοινωνικοτατο.....Οσο για την γεννα αμα παρει 2-3 αρσενικα θα γινεται χαμος...και αμα παρει ενα θυλικο απο τα 3 σιγουρα εχει γεννα...και για πιο λογο να μην γεννησουν δεν μπορω να σε καταλαβω...?
Απαντησε μου εσυ στο γιατι να γεννησουν...
Ηδη καθημερινα βλεπουμε σκοτωμενα ζωα στους δρομους, τα καταφυγια ειναι γεματα με σκυλια που ψαχνουν οικογενειες, οι Ελληνες εξακολουθουν και αγοραζουν σκυλια απο pet shop με κληρονομικες ασθενειες που δε μπορουν να αντιμεωπισουν και πανε και τα δενουν κατω απο ενα δεντρο να πεθανουν μονα τους, οι Δημοι δεν κανουν τη δουλεια τους στειρωνοντας τα αδεσποτα με αποτελεσμα κ αλλα σκυλια κλπ κλπ κλπ
Ο ΣΚΥΛΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΟΣ ΠΡΟΣ ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ. ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΙΔΟΣ ΠΡΟΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΑΠΟ ΤΑ ΑΝΕΥΘΥΝΑ ΖΕΥΓΑΡΩΜΑΤΑ. ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΛΟΙΠΟΝ!

Ο φιλος μας μπορει στο μελλον να παρει και θηλυκια και να τη στειρωσει. Επισης, μπορει να παρει αρσενικα και να μη σκοτωθουν.
Εγω εχω 2 σκυλια, αρσενικο και θηλυκο, απο τις "δυσκολες" φυλες, dogo argentino και pitbul και τα πανε και τα 2 εξαιρετικα με αλλα ζωα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01519 seconds with 11 queries