Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #43  
Παλιά 27-07-11, 04:05
Το avatar του χρήστη pani
pani Ο χρήστης pani δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 04-10-2003
Περιοχή: Κύπρος (Λευκωσία)
Μηνύματα: 599
Προεπιλογή

Δηλαδή ακόμη και άν ο υπολογιστής δεν λειτουργεί πρέπει να αφαιρεθεί απο τη πρίζα;

Και κάτι άλλο ........ τα φίλτρα και το τσίλερ του ενυδρείου μπορούν να πάθουν ζημιά με την επαναφορά του ρεύματος;

Παιδιά ειναι δράμα η κατάσταση......... εγώ μένω στο σπίτι εδώ και δύο μήνες λόγω σύνταξης ...... έχω όμως το εγγονάκι μου που ειναι 14 μηνών και χρειάζεται να ΄του ετοιμάζω φαγητο και νερό σε τακτά διαστήματα........ οπως και να ετοιμάσω φαγητό για την υπόλοιπη οικογένεια.......... φανταστήτε οτι όλες μου οι εγκαταστάσεις ειναι με ηλεκτρισμό και τη δεδομένη στιγμή δεν έχω ρεύμα ουτε για νερό ζεστό ουτε για κρύο με 40 βαθμούς θερμοκρασία.... και όλα αυτά συνήθως συμβαίνουν γύρω στη μία το μεσημέρι μέχρι τις 3.00 το απόγευμα που είναι η ώρα που ερχονται στο σπίτι για φαγητό....ή την ώρα που έτοιμάζω το φαγητό....... σημειώστε οτι ποτέ δεν ξέρουμε πότε θα γίνει διακοπή και αυτό ειναι το χειρότερο πράγμα.....

Εγώ βρήκα κάποια λύση..... τους θέρμους για φαγητό αν καταφέρω να το ετοιμάσω προηγουμένως και για νερό ζεστό και κρύο και πάλι θερμους.

καλημέραααα
__________________
Η πολλή αγάπη ανοίγει πόρτες, γκρεμίζει τοίχους και κτίζει γέφυρες πάνω απο τη θάλασσα.
----------------------------


Το ενυδρείο μου σήμερα
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01417 seconds with 11 queries