Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #52  
Παλιά 04-01-11, 19:25
Το avatar του χρήστη andreas213
andreas213 Ο χρήστης andreas213 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 12-12-2007
Περιοχή: 'Αρτα
Μηνύματα: 391
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Raven Εμφάνιση μηνυμάτων
Συμφωνω με τους παραπανω. Ακομα και η αλγη σου μου αρεσει και το κανει πιο φυσικο. Ετσι κι αλλιως σε λιγο καιρο θα εξαφανιστει οποτε ..απολαυσε την τωρα που την εχεις ακομα
Τα χρωματα της φωτο ειναι λιγο τσιμπημενα προς το σουρεαλιστικο
Για κοιτα , την εφτιαξα λιγο να δειχνει πιο φυσικη στο χρωμα..
αλεξανδρε δεν κατεχω απο photoshop πολλα καλα εκανες και την εφτιαξες.θα μου πεις το κολπο;;;;;;;.κατι με το white balance της μηχανης δεν εκανα καλα μαλλον.να πω λιγο κατι.στο ενυδρειο πλεον προσθετω μονο καλιο σε σκονη και διοξειδιο.τιποτε αλλο.τα αλλα τα περνουν απο τα ψαρακια και τις αλλαγες νερου που ειναι αραιες.απλως οπως μου ειχες πει και παλαιοτερα σε τετοια ενυδρεια το α και το ω ειναι το κλαδεμα των φυτων.αυτο ειναι που τα κανει θερια.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από drbig Εμφάνιση μηνυμάτων
Η cuba σου ζορίζεται λιγο έ??
Καλά, η άλγη γρασίδι τα σπάει!!!!
-------------------------
Αν πισω δεξια εχεις micranthemum, ειναι απίστευτο!!! Έχει γινει γιγαντας με τα όλα του. Αν όχι, τι εχεις???
η cuba ζοριζεται μαλλον γιατι δεν εχει υποστρωμα αλλα και δεν την βαραει καλα το φως μαλλον γι αυτο και σηκωνεται και δεν γινεται γκαζονακι.micrantemum ειναι απλα ειναι λιγο ακλαδευτο.
__________________


Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη andreas213 : 04-01-11 στις 19:25 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01474 seconds with 11 queries