Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #26  
Παλιά 16-04-08, 02:59
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Θα σου στειλω το λογαριασμο απο το ιντερνετ καφε που διαβαζω το ποστ σου.
Μαζευε λεφτα στη ακρη
Και δεν φτανει αυτο, εχουν ξεσκιστει ολοι να γραφουν απο κατω και ξαναμανα να απαντας, τι θα γινει ρε παιδι μου?
Λοιπον τελος.
Τα σχολια μου.
Εισαι και συ αρκετα αρρωστος.
Δεν σε φοβαμαι καθολου, θα τα πας μια χαρα και σε αυτο και στα επομενα ενυδρεια.
Δωσε γρηγορα τους καρδιναλιους και το ροδοστομο γιατι θα εχεις να κανεις μαζι μου.
Τα εχω περασει και εγω αυτα με ενα χρυσοψαρο που ηταν στο ενυδρειο απο τα γνωστα λαθη της αρχης και δεν με αφηνανε να το δωσω.
Μια μερα το πηρα απλα και στεγνα και το εδωσα, ειχα λιγη μουρμουρα αλλα περασε.
Βαλτα μια αγγελια οτι τα χαριζεις, υπο προυποθεσεις ομως οτι θα πανε σε σωστο ενυδρειο και να το τσεκαρεις αυτο.
Και τα υβριδια δωστα τσαμπουκα κει που στα δωσανε.
Απο κοκκινα φυτα και αφου σου αρεσουν και τα δυσκολα σου προτεινω να βαλεις Rotala Macrandra και δεστη και εδω.
Θα σε δυσκολεψει στην αρχη αλλα μολις συνηθισει και την προσεξεις με καμια ταμπλετιστα στη ριζα και να μη της κρυβει το φως κανενα αλλο φυτο, θα εκπλαγεις.
Το κερατοφυλλο 2 ριζουλες ασε να επιλεουν και πολλες λεω, θα βρουν και στη Java Moss καταφυγιο και τροφη τα μικρα.
Αν δεν εχεις νιτρικα και φωσφορικα δες και αυτο "Nitrogen is one of the main three macro nutrients (nitrogen, phosphorus, potassium: NPK) required by plants" (δεν το εχω χρησιμοποιησει για να σου πω γνωμη αλλα.... δες το)

Καλη συνεχεια
Φιλικα Σπυρος.
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01462 seconds with 11 queries