Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #219  
Παλιά 06-06-14, 11:56
Το avatar του χρήστη cbr929
cbr929 Ο χρήστης cbr929 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 05-11-2004
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μηνύματα: 281
Προεπιλογή

Καλησπερα σε ολους, απεχω απο το φορουμ και τα update του θεματος γιατι τα τελευταια 2 χρονια ζω εκτος Ελλαδος πλεον,
μεχρι τωρα το ενυδρειο τρεχει απροβληματιστα χωρις την παραμικρη παρεμβαση απο εμενα η καποιον αλλο,
το μονο που γινεται ειναι η αναγεμιση στις ταιστρες και οι αλλαγες φιλτρων στην οσμωση καθε 6 μηνες απο τον πατερα μου.
Ολα τα υπολοιπα τα φροντιζει αδιαλειπτα ο κοντρολερ τις IKS.
Περιτο να πω οτι οι 7 δισκοι που ζουνε μεσα εχουν γινει τερατα λογο της απλας που εχουν και της μη παρουσιας κανενος μεσα στο σπιτι.
Δυστυχως ηρθε η ωρα ομως να ξενοικιασω το σπιτι μου εδω και να παρω τα πραγματα μου στο νεο σπιτι μου στην Αυστραλια οπου μενω μονιμα πλεον, οπως καταλαβαινεται το ενυδρειο θα παραμεινει Ελλαδα μιας και το σπιτι μου εδω ειναι με ενοικιο και αναγκαστικα το ενυδρειο πρεπει να φυγει.
Αν καποιος λοιπον ενδιαφερεται μπορει να επικοινωνησει μαζι μου για περισοτερες λεπτομεριες,
το ενυδρειο με την βαση και τα σαμπ δινονται δωρεαν σε οποιον τα θελει, ο δε συνολικος εξοπλισμος λειτουργιας εναντι ενος μικρου συμβολικου ποσου,
η μονη προυποθεση ειναι αυτος που θα το παρει να αναλλαβει εξ ολοκληρου την παραλλαβη και μεταφορα του ενυδρειου στον χωρο του και το αργοτερο μεχρι τις 20/6/2014. Ενοειτε οτι θα τον βοηθησω οσο μπορω στο να το προετοιμασουμε για μεταφορα.
Συντομα θα ανεβασω και φρεσκες φωτο.
Οτι εξτρα πληροφοριες θελετε με ΠΜ.
Ευχαριστω.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01483 seconds with 11 queries