Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #44  
Παλιά 28-02-13, 10:34
Το avatar του χρήστη gemen
gemen Ο χρήστης gemen δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 30-01-2010
Περιοχή: Ν.Κιλκις
Μηνύματα: 400
Προεπιλογή

ελατε για να το σοβαρεψουμε λιγο το θεμα.
εγω θα ντρεπομουν παρα πολυ συμφωνα με ολα αυτα που εχουμε ακουση απο φιλους μας χομπιστες εδω μεσα για τα πανεμορφα αλλα πλαστικα φιλτρα πρασινακια.
δεν ειναι λιγες οι φορες που εσεις οι ιδιοι δεινετε συμβουλες στους ΄'καμενους' ειδη φιλους μας πως .....(ειναι η κεφαλη απο την διαροη παντο να στην αλαξουν το γνωστο προβλημα απο την μαμα τους)και αλλα πολλα που ακομη το φιλτρο δεν προλαβε να δουλεψη η και σε περιπτωσεις πουειχε δουλεψη.εχω τοσα πολλα link εδω μεσα απο τετοιους φιλους καμεννους που δεν θα προλαβετε να τα διαβαζετε.
γιαυτο αφηστε της εξυπναδες και πειτε ανοιχτα πως τα fluval ειναι φιλτραρες και οτιαυτα που σταματισαν και δεν ξαναδουλεψαν που ακουσατε αλλα δεν ειδατε ειναι απο αλλα site του εξωτερικου που δεν ξερουμε καν ποιοι ειναι και πως τα δουλεψαν και εαν οντως επεσαν σε καποιο οντως προβληματικο.
δεν εχω δει εδω μεσα τοσα παντος προβληματα απο ολη την σειρα των fluval οσων των πρασινων φιλτρων.

μας διαβαζουν και ατομα που ξεκινανε τωρα και ειναι κριμα να σχιματισουν λαθος γνωμη.
το να λες οτι ηρθε φιλτρο απο γερμανια και το αλαξε και μετα τηνξανααλαξε την κεφαλη και τελικα καλα σου ειπα παρε πρασινο φιλτρο εμενα δεν μουλεει τιποτα ολο αυτο.αντιθετως εξηγηθικε σωστα ο αντιπροσοπος και μπραβο του.και ετσι ειναι το σωστο.

και εγω ξερω ανθρωπο που μολις αγορασε το αυτοκινητοταδε τον χτυπισανε.τι παει να πει αυτο?να μην παρω τετοιο αυτοκινητο?
και γω ξερω οπως ολοι μας απειρες τετοιες φασεις απο προβληματα φιλων.

γιαυτο ας σοβαρευτουμε γιατι μιλαμε για ενα φιλτρο 200 ευρω που κανη παπαδες.και δεν ειναι πλαστικο σαν τον πρασινο αντιζηλο του.μιλαμε για ενα φιλτρο γιγαντα.το οτι γουσταρετε και δεν θελετε να αλαξετε αυτο εμενα δεν μου λεει τιποτα,αφου τα ειχα και εγω πριν απο το fx5.επειδη λοιπον εσεις δεν το εχετε στα ενυδρεια σας θα μου πειτε εμενα πως ειναι μαπα φιλτρο??? ενω το αλλο ειναι πανακριβο και πλαστικουρα?
οχι ρε παιδια. 2013 εχουμε και ο κοσμος πρεπη να αλαξη επιτελους.

εγω την γνωμη μου δεν την αλαζω.δοκιμασα τα πρασινα δεν εμεινα ευχαριστημενος,αιντε γεια εγυγα και επενδυσα στους γιγαντες.εως στιγμης που μιλαμε ειμαι απολητα ικανοποιημενος χωρις νερα στο στομα μου να ρουφαω χωρις καλτσες και καλτσακια και χαζα που ανοικουν σε μια εποχη πριν απο τον πολεμο.ο κοσμος παει μπροστα,οσοι τουλαχιστον θελουν και να ακολουθουν την τεχνολογια.

το fx5 ειναι κορυφη και πιστεβω πολυ συντομα θαμου δωθη η ευκαιρια να δοκιμασω και το fx6.και οταν βγη ακομη καλυτερο απο αυτο φιλτρο τοτε να εισται σιγουρη πως θα το δοκιμασω και εαν μεινω εγω τουλαχιστον ικανοποιημενος θα το κρατησω και εκεινο.

τα υπολοιπα τυπου χαλασε την πρωτη βδομαδα εγω τα ακουω βαιρεσαι.
και για να το καταλαβετε ακομη καλυτερα καποιοι, πηγε φιλος μου να αγορασει εναν παπαγαλακι θυληκο.του λεει λοιπον του μαστορα θα κανη λεει μικρα?(να μπορει δηλαδη να γεννηση)
και του απανταει ο μαστορας.εδω γυναικα περνης και δεν ξερεις εαν θα σου κανη παιδια που θες να ξερω εγω εαν το παπαγαλακι θα γεννηση.

γιαυτο σας λεω δειτε ποσα πρασινα εδω μεσα βγηκαν ολα σκαρτα απο την αγορα τους και συκρινετε τα μετα fluval.ναεισται σιγουροι πως ουτε ενα 5% εδω δεν ειδα fluval χαλασμενο.ενω απο αγγελιες τυπου σταζει τι κανω,αμαν πηρε φωτια ο .... και αλλα τετοια ειναι γεματο το site.

εγω οπως ειπα και τοτε ξανα σε τετοια κοντρα των 2 αυτων φιλτρων,
ειναι γιγαντας η τιμη του ειναι τρελα δεν ειναι πλαστικουρα και ξεσκιζει βγαζοντας ασπρο νερο οπως και οταν το βαζει.αυτα κυριοι.
εσεις δεστε τι νερο βγαζεται στους κουβαδες σας και μετα πειτε οτι αλλο θελετε.

fluval for ever γιαμια ακομη φορα.
καιοταν σταματηση και δεν ξεκινηση θα τοκανω λιμνουλα οπως εχω δηλασω και ποιο πανω.ενω εσεις θα το πεταξετε......αυτο λεει και μονο.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01872 seconds with 11 queries