Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 14-05-08, 18:13
Το avatar του χρήστη Τσιόνογλου Σταύρος
Τσιόνογλου Σταύρος Ο χρήστης Τσιόνογλου Σταύρος δεν είναι συνδεδεμένος
Moderator
 
Εγγραφή: 05-08-2007
Περιοχή: Κατερινιώτης που μετανάστευσε στη Κομοτηνή (Νύφη).
Μηνύματα: 2.298
Προεπιλογή

Φίλος μου που είχε παλιά θαλασσινό ,πήγε για ψώνια εκεί και μου είπε ότιτον πέτυχε να έχει ψάρι στα χέρια και να προσπαθεί να του βάλει τροφή στο στομα για να φάει,γιατι δεν έτρωγε.Άσε που έχει ακουστεί πάρα πολλές φορές ότι χειροδίκησαν(δεν συμφωνώ) κιόλας πάνω του άτομα λόγω του οτι εφάρμοσαν τις μεθόδους του και είχαν τρομερές απωλειες στα ψάρια τους .(όλα τα παραπάνω βέβαια έχουν ακουστεί απο στόματα τρίτων).Προσωπικά έχω πάει πολλές φορές πολύ παλιά το συγκεκριμμένο μαγαζί έχει ποικιλία ψαριών ,λίγα κομμάτια σε κάθε ενυδρείο για αυτό και δεν έχει σκίμμερ (δεν είναι χαζοί όλοι οι ξένοι που λένε επενδύστε σε βράχο και σκίμμερ) τα περισσότερα σε εξαιρετική κατάσταση εχει τύχει να δώ και προβληματικά ψάρια,είναι πανάκριβο,η πληροφόρηση είναι με το σταγονόμετρο,και πάντα προς ώφελος του μαγαζιού.Το ότι αναπαράγει κλόουν δεν μου λέει τίποτε γιατι αν σου γίνει κάτι ψύχωση σίγουρα κάτι θα καταφέρεις ,πριν απο 7-8 χρόνια πόσοι έβγαζαν δίσκους στην Ελλάδα. Για όποιον δεν σκέφτεται το οικονομικό φέρνει ωραία ψάρια και σπάνια για την Β. Ελλάδα αρκει να τα βάλεις στο ενυδρείο σου και να τα κρατήσεις όπως πρέπει .
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01508 seconds with 11 queries