Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 17-10-10, 00:46
Το avatar του χρήστη Αber
Αber Ο χρήστης Αber δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 27-03-2008
Περιοχή: Aθηνα
Μηνύματα: 251
Προεπιλογή

ρε παιδια τι παρκαρισματα λετε? εκει ειναι το θεμα? αν δουλευατε εκει δε θα πηγαινατε? αλλο ειναι το προβλημα. εγω μενω διπλα σχεδον και δεν εχω παει ποτε αλλα οχι εξ αιτιας του παρκαρισματος αλλα επειδη δεν ξερω ποτε ειναι ανοιχτος ο συλλογος κατ αρχην. θα μπορουσε καποιος να πει οτι ευκολα θα μπορουσα να μαθω τις ωρες λειτουργειας αλλα περα απ αυτο ειναι το οτι μου ειναι δυσκολο να παω γιατι δεν .. απλα θα υπαρχει αμηχανια γιατι θα ειμαι με ανθρωπους που δε γνωριζω. καπως ετσι το βλεπω. ο φιλος Γιαννηςm5 ας πουμε πηγε μαζι με το φιλο apostoli. οποτε αν δεν εχεις γνωστο καποιον που ειναι ηδη μελος ειναι λιγο δυσκολο να πας ετσι. νομιζω πως αυτος ειναι ο λογος που δεν ερχεται κοσμος που θα ηθελε να εχει μια επαφη. αν υπηρχε καλυτερη πληροφορηση οπως ειπε ο monthos333 σιγουρα θα ηταν γεματα τα γραφεια. οπως πχ. στις ταδε του μηνος γινεται σεμιναριο με θεμα τα ψαροπουλια και οι σαρδελες για τα μελη του συλλογου. ετσι θα ηταν πιο ευκολο για καποιον να ερθει γιατι θα ηξερε τι πρεπει να κανει. επισης θελω να πω πως το κοστος εγγραφης ειναι συμβολικοτατο. τελος θα προσθεσω πως ελπιζω καποια στιγμη να μου δωθει κι εμενα η ευκαιρια να βρεθω στα γραφεια για ενα καφε. (να τον φερω εγω η εχει εκει?)
__________________
every dog has his day
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01588 seconds with 11 queries